Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Apmierināti ar rezultātiem pēdējās sacensībās

Daumants Dreiškens un Edgars Maskalāns gatavojas Pasaules čempionātam bobslejā

Pēc veiksmīgajiem startiem nedēļas nogalē "Dzirkstele" lūdza pastāstīt mūsu bobslejistiem Daumantam Dreiškenam un Edgaram Maskalānam par sacensību norisi.

Otrā vieta gandrīz kā pirmā D.Dreiškens atzīst, ka šī nedēļa izvērtās tiešām veiksmīga.

 

"To gan nevarētu teikt par divnieku sacensībām, kur pagalam neveicās, bet divas 2.vietas četrinieku sacensībās to visu lika aizmirst! Jau treniņos gāja labi - sapratām, ka varam pacīnīties par labām vietām šajās sacensībās un arī par 2.vietu kopvērtējumā. Varētu pat teikt, ka vietējais amerikānis Stīvens Holkombs šoreiz bija ārpus konkurences. Viņu nebija iespējams apsteigt, tāpēc 2.vieta mums bija gandrīz kā pirmā. Visi esam ļoti apmierināti ar paveikto," saka D.Dreiškens.

 

Arī E.Maskalāns ir apmierināts ar rezultātiem pēdējās sacensībās.

 

"Rezultāti Pārksitijas trasē ir tiešām labi, ņemot vērā, ka šajā trasē braucu pirmo reizi un virāžas ir pietiekami sarežģītas. Pats nemaz necerēju, ka tik ātri sapratīšu, kā jābrauc. Jau ceturtajā treniņbraucienā ar četrinieku uzrādījām 2. labāko laiku finišā un lielāko ātrumu trasē, tas deva papildus pārliecību," atklāj Edgars.

 

Rezultātus ietekmē laika apstākļi

"Piektdienas un sestdienas mačos pirmā brauciena rezultātus ietekmēja laika apstākļi. Piektdien spīdēja saule un trases ledus kvalitāte ļoti strauji pasliktinājās, tāpēc mums bija tikai 14. rezultāts pēc pirmā brauciena. Uz otro braucienu saule jau bija aiz kalniem un sāka piesalt - brauciens izdevās lielisks (6. labākais laiks), un ātrums trasē bija otrs lielākais. Savukārt sestdienas mačos saules vietā bija atnācis spēcīgs sniegputenis. Startā tā kārtīgi nemaz nevarēja saskatīt, kur sākas pirmās virāžas ieeja. Braucot vienīgā doma bija tikt līdz finišam, bija skaidrs, ka augsts rezultāts tādā putenī nebūs. Trases pirmspēdējās virāžas izejā vispār redzamība bija nulle, likās, ka trasē plosās sniega virpuļviesulis. Tāpēc arī bija tādi pārsteidzoši rezultāti pēc pirmā brauciena, kad Polijas ekipāža ierindojās 6. vietā. Otrajā braucienā atkal bija jācīnās, lai tiktu augstākā vietā, ko arī paveicām. Pirmo reizi visas trīs Vācijas ekipāžas ierindojās aiz mums. Protams, kremt neveiksme Vistleras trasē, kur treniņos gāja ļoti labi, bet mačos ledus kvalitāte bija daudz labāka un ātrums trasē, kas bija par pāris kilometriem stundā lielāks, laikam pārsteidza nesagatavotu. Patiesībā apmēram 90 procenti tajos mačos brauca uz kritiena robežas, pat Andrē Lange otro braucienu nemaz nebrauca, jo nebija pārliecināts, ka nobrauks. Tagad esam Leikplesidā, kur notiks Pasaules čempionāts. Atkal jauna trase. Vienīgais, ko zinu - būs smags pārbaudījums," secina E.Maskalāns.

Pievieno komentāru

Sports