Aprīlī - atkal Latvijas skolēnu peintbola turnīrs

Laiks skrien vēja spārniem, jo redzam, kā skolēni, kas pagājušo gadu startēja Latvijas skolēnu peintbola turnīrā, šogad jau cītīgi apgūst zināšanas kādā no Latvijas augstskolām. Taču, neskatoties uz laika ritējumu, „LSPT" turpina savu ikgadējo Latvijas mēroga peintbola turnīru, ko trešo gadu pēc kārtas organizē peintbola parks „Bušas", kas, kā ierasts, notiek aprīļa otrajā nedēļā. Gaidām jaunas skolu izveidotas komandas!

Šis sporta veids Latvijā piesaista ar katru gadu vairāk un vairāk interesentus, it sevišķi skolēnus un studentus.

 

Ņemot vērā bargo ziemu un biezo sniega kārtu, Latvijas skolēnu peintbola turnīrs varētu tikt pārcelts vienu nedēļu vēlāk, bet tas notiks gadījumā, ja sniegs būs traucēklis spēles gaitai, jo turnīrs notiek speciālā peintbola parkā.

 

Skolas, kas piedalījās pagājušo gadu pilnībā izbaudīja turnīra spriedzi un disciplīnas vienkāršo sarežģītības burvību, jo strauji mina uz papēžiem vasaras brīvlaiks, un aktīvā atpūta pie dabas kopā ar saviem klasesbiedriem bija patīkama un pārsteigumiem bagāta.

 

Peintbola turnīrā katram dalībniekam jāspēj ātri un operatīvi sadarboties ar saviem komandas biedriem un reaģēt uz katru spēles momentu. Turnīrā komandas radīja taktiku, lai pēc iespējas viltīgāk pieveiktu komandas, jo katra spēle izcēlās ar savdabīgiem momentiem, ko bija interesanti vērot ne tikai spēles tiesnešiem, bet arī skatītājiem, kas ieradās līdzi spēlētājiem.

 

Pagājušajā gadā atlases kārtā un finālā uzvaru izcīnīja Rīgas 66. speciālā vidusskolas komanda, kas turnīrā spēja saglabāt komandas garu un kontrolēja spēles spraigākos momentus.

 

Turnīram iespējams gatavoties laikus, jo ik gadu par to izziņojam mēnesi iepriekš, tāpēc skolas, kas nopietni vēlas pretendēt uz godalgotu titulu, ir laiks iekustināt prasmes.

 

Skolām vajadzētu ņemt vērā:

1. Drošības noteikumus, kas tiks izvietoti organizatoru mājas lapās.


2. No katras skolas izveidot vairākas komandas, lai skolai būtu augstāka varbūtība uzvarēt turnīrā.


3. Reģistrācijas kārtību (laikus jāatsūta reģistrācijas anketa p.k. „Bušas" vai Kr. Valdemāra peintbola veikalā).


4. Šaja turnīrā drīkst piedalīties tikai skolēni, kas pārstāv savu skolu (būs jāuzrāda apliecības).


5. Komandā jābūt 5 spēlētājiem un laikus jāizvirza komunikabls komandas kapteinis.

6. Ja skolas komandai nav priekšzināšanas par šo sporta veidu, sazinaties ar prasmīgiem instruktoriem (e-pasta adreses info@busas.lv, www.busas.lv), sniegsim konsultācijas un turnīrā izklāstu.


7. Jābūt ērtiem apaviem, ar kuriem varētu piedalīties turnīrā, jo tos mēs neizsniedzam.


8. Piedāvāt klasesbiedriem atbalstīt, ja ne ar dalību, tad vismaz ar klātbūtni.


9. Būt noskaņotiem labi pavadīt sestdienu.

 

Ja potenciālajiem dalībniekiem rodas jautājumi par šo turnīru vai tā gaitu, tad sekojiet līdzi jaunākajai informācijai mūsu mājas lapās vai rakstiet.

 

Turpmāk sīkāk izklāstīsim turnīra gaitu un uzdevumus, atgādināsim par drošības noteikumiem un precīzākiem dalības laikiem.

 

Latvijas skolēnu peintbola turnīra organizators: Peintbola parks „Bušas", Reg. Num.: 40002140757, Saulkrastu nov. mājas „Bušas", Tel.: +371 2678 5 909 - Andris. Kā arī turnīra finālu organizē Latvijas peintbola klubs.

 

Jautājumi un atbildes: info@busas.lv , detalizētāka informācija: www.busas.lv

Pievieno komentāru

Sports