Ar 4:1 uzvar Ludzas futbolistus 1

Latvijas 2.līgas Ziemeļaustrumu reģiona čempionātā FB "Gulbene 2005" komanda savā laukumā ar 4:1 uzvarēja Ludzas SS/Zilupe/Kārsava futbolistus.

Spēles pirmajā puslaikā labāk spēlēja viesi un viņi arī pirmie atklāja rezultātu.

Puslaika izskaņā ludzānieši pārkāpa noteikumus savā soda laukumā, un Renārs Šķenders realizēja 11m soda sitienu. Pirmais puslaiks noslēdzās 1:1.

Otrās puslaika sākumā laba kombinācija noslēdzās ar Ivana Jevstignejeva precīzu sitienu un jau 2:1. Puslaika vidū ar piecu minūšu intervālu vārtus guva Artis Timenieks un R.Šķenders, panākot galarezultātu 4:1. Desmit minūtes pirms spēles beigām viesu spēlētājs nopelnīja sarkano kartiņu, atstājot savu komandu mazākumā.

Nākamās spēles 2.līgā abām mūsu komandām Gulbenes stadionā 19.septembrī: 11.00 -  FB "Gulbene/Juniors" sacentīsies ar jau redzētajiem Ludzas SS/Zilupe/Kārsava futbolistiem, bet 13.30 - FB "Gulbene 2005" spēlēs ar Madonas FK "Kvarcs".