Ar ludzāniešiem nospēlē neizšķirti

Latvijas otrās līgas čempionātā FB "Gulbene" otrā komanda Ludzā cīnījās neizšķirti 2:2 ar vietējo komandu.

Pirmajā puslaikā mūsējie nonāca zaudētājos ar 0:1. Savukārt otrajā puslaikā Radions Slusorenko panāca 1:1. Pēc sešām minūtēm ludzānieši izvirzījās vadībā ar 2:1. Piecpadsmit minūtes pirms spēles beigām Renārs Šķenders izlīdzināja rezultātu.

Vēl gulbeniešiem bija vairākas izdevības panākt uzvaru, bet spēle noslēdzās 2:2.

Vēl 2.līgas čempionātā mums atlikušas divas spēles ar Rēzeknes SK "Blāzma" otro komandu.

Latvijas kausa izcīņā Stāmerienas komanda Jūrmalā ar 1:4 piekāpās FK "Spartaks". Vienīgos vārtus guva Mārcis Graudiņš. Mēs šo "Spartaku" varēsim vērot 16.oktobrī Gulbenē, kad FB "Gulbene 2005" aizvadīs pēdējo mājas spēli pirmās līgas čempionātā.