Ar rīdziniekiem spēlē neizšķirti 2

Latvijas pirmās līgas čempionātā FB "Gulbene 2005" ar Rīgas FK "Auda" cīnījās neizšķirti 0:0 .

Gulbenieši šo spēli aizvadīja vienkārši lieliski. Jau ar pirmajām minūtēm mūsu futbolisti kontrolēja notikumus laukumā. Galvenais bija nospēlēt bez kļūdām aizsardzībā un precīzi uzbrukumā.

Pirmajā puslaikā nebija daudz bīstamu momentu pie abiem vārtiem, bet Gulbenes komanda uzbruka vairāk.

Viss interesantākais sākās otrajā puslaikā. Mūsējie veidoja vienu uzbrukumu pēc otra, un radās lieliskas vārtu gūšanas izdevības. Divas reizes aci pret aci ar viesu vārtsargu nonāca Artis Timenieks, labi momenti bija Renāram Šķenderam un Jānim Lapsam. Žēl, ka tie palika neizmantoti. Brīdinājumus saņēma Mārcis Graudiņš un Valentīns Surovs.

Bez minētajiem futbolistiem komandā spēlēja Vladimirs Frolovs, Sergejs Kauliņš, Mikus Rubenis, Gatis Zelčs, Ivans Jevstignejevs, Raitis Šolins, Valērijs Sircovs, Einārs Zaķis, Aivars Začs un Dainis Nalivaiko.

Pēc spēles viesi tiešām varēja priecāties par iegūto punktu. Savukārt mūsu futbolistiem neizšķirts nebija pelnīts - godīgs rezultāts būtu mūsu uzvara.

Neskatoties uz rezultātu, komanda tiešām spēlēja tīkamu futbolu. Par skatītāji pēc spēles uzsvēra komandas progresu.
„ Gulbene 2005" notiks Rīgā 11.oktobrī ar vienu no čempionāta līderiem FK „Jaunība".

Komentāri 2

par teemu

tieshaam malachi! vispaar shiis peedeejaas speeles ir taadas labas sanaakushas dzhekiem-- liidziiga speele ar minimaalu zaudeejumu Liepaajaa, uzvara Juurmalaa un shis neizkjirts! taa tik tureet! prieks skatiities!

pirms 9 gadiem, 2008.10.06 18:54