Ar uzvaru pār valmieriešiem ir soļa attālumā no uzvaras čempionātā 8

Latvijas pirmās līgas čempionātā FB "Gulbene 2005" futbolisti ar 5:1 uzvarēja Valmieras FK/BSS komandu un ir soļa attālumā no uzvaras čempionātā.

Gulbeniešu uzbrukumu ofensīva pirmo panākumu deva 5.minūtē, kad precīzs bija Vladimirs Kamešs. Vēl pēc minūtes lielisks sitiens padevās Minori Sato un jau 2:0. Tad ilgāku laiku mūsējiem uzbrukumu veidojās neprecīzi, bet puslaika izskaņā tika gūti trīs vārti. Divas reizes izcēlās V.Kamešs, reizi precīzs bija Ivans Sputajs. Tā arī noslēdzās pirmais puslaiks, kura izskaņā brīdinājumu saņēma Ivans Gluško.

Otrajā spēles daļā gulbenieši veica 7(!) spēlētāju maiņas. Tas iespaidoja spēles kvalitāti un ļāva viesiem gūt goda vārtus. Brīdinājumu nopelnīja arī Jans Radevičs. Līdz čempionu lauriem pirmajā līgā atlikusi viena uzvara piecās spēlēs.

Nākošā spēle FB Gulbene 2005 pirmajai komandai 18.septembrī 15.00 Gulbenes stadionā ar FC Jūrmala Latvijas kausa izcīņas 3.kārtā.

KomandasSp.Uzv.Neiz.Zaud.V.A.Punkti1.FB Gulbene-200517161066-9492.FC Jūrmala18123338-16393.SK Liepājas Metalurgs-218114347-22374.FK Daugava/RFS (Rīga)1795339-19325.FS METTA/LU(Rīga)1886433-18306.BFC Daugava-2 (Daugavpils)1872927-25237.Valmieras FK/BSS 1754822-36198.FK Auda (Rīga)1846815-26189.FK Spartaks (Jūrmala)1753927-291810.FK Tukums-2000/TSS1736826-361511.FK Jelgava-21723129-31912.FK Kuldīga18111611-934Spēles protokols: A.Nikoļskis (I.Labuts 67'), K.Jeļkins, T.Mežs, M.Sato (D.Vorobjovs 67'), I.Gluško(C.Mansilla 61'), S.Mišins (N.Sitenkovs 67'), S.Pihockis, V.Kamešs (J.Lapss 65'), I.Sputajs (I.Tolkačs 67'), O.Laizāns, I.Korabļovs (J.Radevičs 63').

Vārtus guva: V.Kamešs 5', 33', 41' ; M.Sato 6' ; I.Sputajs 44.

Brīdināti: I.Gluško 45'; J.Radevičs 68'.

Tiesneši: V.Vinokurovs (Ilūkste), A.Jermolajevs (Daugavpils), E.Veļķers (Viļaka),

spēles inspektors V.Kloss (Rēzekne).

Skatītāji: 400 .

Komentāri 8

Fanam

kā tu, mazais valmierieti, teici - uzvara kaujā un zaudējums karā?

pirms 9 gadiem, 2010.09.13 17:48

buks

Veči nevaga skaitīt naudu svešā kabatā, bet sports ir neželīgs - katram savs līmenis. Izdzīvo
stiprāķie un tikai tad varbūt mēs sagaidīsim uzvaras virslīgā.

pirms 9 gadiem, 2010.09.13 15:09

lasītājs

A,kas ir vāja sportiskā forma??? Arī viņu -atbrīvoto spēlētāju-darba ieguldījums ir tajā, ka Gulbenes komanda tiek visrlīgā un nu pēkšņi vairs viņi nav vajadzīgi! Vai tik klubam nesākas naudas problēmas-drīz nebūs spēlētājiem ko maksāt un tad būs jāatlaiž visi!!!! Cik noprotu pēdējās četrās spēlēs spēlētāji vairs nav vajadzīgi (uz spēli var neiziet!)- komandai vieta taču garantēta!!!!

pirms 9 gadiem, 2010.09.13 14:58

fanam

Un superspecigas speles del nakosaja diena tris no tiem kas izgaja 67 min. bija atbrivoti no komandas par vaju sportisku formu. Padoma pats kadas mulkibas tu te uzrakstiji.

pirms 9 gadiem, 2010.09.13 14:19

fanam

fans

Man riebj, ka rakstu autors tā var pļurkstēt, proti, otrajā spēles daļā gulbenieši veica 7(!) spēlētāju maiņas. Tas iespaidoja spēles kvalitāti un ļāva viesiem gūt goda vārtus.
Valmierieši vārtus guva 57 minūtē, kad vēl neviens Gulbenes rezervists pat nebija nostājies aiz laukuma malas, lai gatavotos iznācienam. Pirmais rezervists iznāca 61.minūtē. Uzskatu, ka , iznākot tik daudziem rezevistiem, spēle bija ne tikai grūtāka, bet arī spēcīgāka, jo viņu laikā netika ielaisti nevieni vārti!!!!!

pirms 9 gadiem, 2010.09.13 13:20