Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Arī Beļavas pagastā – ziemas sporta spēles

Ozolkalna pamatskolas sporta hallē "Zīļuks" janvāra nogalē notika Beļavas pagasta ziemas sporta spēles.

Sacensības notika slēpošanā, šautriņu mešanā, soda metienos, novusā, šahā, dambretē un "pionierbolā". Sacensību tiesnesis Voldemārs Mezītis kā pozitīvu momentu min, ka sacensībās piedalījās daudz pagasta jauniešu.  

Šahā labākās starp sievietēm bija Biruta Rukmane, Baiba Kostigova un Kristīne Meņģo, starp vīriešiem - Mareks Smuška, Elvijs Kindzulis un Ivars Greinis. Dambretē sievietēm pirmās trīs vietas ieņēma attiecīgi - B.Kostigova, K.Meņģo un B.Rukmane. Vīriešiem labākie bija Juris Bašķers, M.Smuška un Aivars Rakstiņš. Soda metienos sievietēm precīzākās bija K.Meņģo, Līva Lāce un Liene Lāce; vīriešiem - Elvis Kamšs, Guntars Kindzulis un M.Smuška.

 

Šautriņu mešanā godalgotās vietas ieņēma Ieva Mezīte, Liene Lāce un Ligita Bašķere, kā arī Jānis Skopans, M.Smuška un G.Kindzulis.

 

Galda tenisā sievietēm labākā bija Lāsma Kazjukoviča, aiz sevis atstājot B.Kostugovu un B.Rukmani. Vīriešiem pirmās trīs vietas ieņēma M.Smuška, G.Kindzulis un J.Bašķers.

 

Slēpošanā, spītējot aukstajam laikam, sievietēm ātrāko rezultātu uzrādīja Monta Brūniņa, aiz sevis atstājot Laini Lāci. Vīriešiem sīvā cīņā labākais izrādījās Roberts Bašķers, aiz viņa - E.Kamšs un Daniels Gailums. "Pionierbolā" uzvaru izcīnīja Māris Berģis, M.Smuška, Liene Lāce un Airita Motivāne, 2.vietā ierindojās E.Kamšs, Gatis Sirmis un E.Kindzulis. 3.vietu ieguva R.Bašķers, G.Kindzulis un Helvijs Kamšs.

 

V.Mezītis pateicas sacensību tiesnešiem - J.Skopanam, Veltai Kazainei, E.Kindzulim, Ilmāram Circenim, A.Rakstiņam, I.Mezītei un M.Smuškam.

 

"Paldies arī Ozolkalna pamatskolas darbiniekiem par viesmīlīgu uzņemšanu un Beļavas pagasta pārvaldei - par apbalvošanai atvēlētajiem līdzekļiem," saka V.Mezītis.

Pievieno komentāru

Sports