Arī šoreiz valmierieši bija pārāki

ASK/Buki šovakar savās mājās aizvadīja pēdējo šā gada spēli, kurā Latvijas basketbola līgā tikās ar Valmieras komandu. Arī šoreiz Valmierieši bija pārāki, uzvarot ar rezultātu 105:92.

Jau no paša spēles sākuma viesi kontrolēja spēles gaitu. Neapturams no tālās distances bija Ingus Bankevics, realizējot 4 tālmetienus pirmajās desmit minūtēs. Tas arī atspoguļojās rezultātā - 17:34, pēc pirmās ceturtdaļas Valmierai jau +17!

Otrās ceturtdaļas sākumā laukumā tiek sūtīts Zintis Plivda, kurš lieliski tiek galā ar Klarku, pats gūstot 8 punktus pēc kārtas (26:39). Diemžēl vairāk punktus neizdodas atspēlēt, un ceturtdaļas otrā pusē viesi izvirzās vadībā jau ar +20 (38:58). Pirmā puslaika noslēgumā vēl izdodas atgūt 4 punktus. Rezultāts - 43:59.

Scenārijs līdzīgs arī trešās ceturtdaļas pirmajā pusē - Buki viegli apspēlē valmieriešus un īsā laikā samazina rezultāta starpību līdz -12 (51:63). Pēc Gabrāna un Rauzas saspēles - jau vairs tikai -8 (61:69). Beidzot tika apturēti viesi arī no tālās distances. Ceturtdaļas beigas atkal neveiksmīgas, tiek zaudēti vēl 11 punkti (66:85).

Pēdējā ceturtdaļa izvērtās par piezīmju laimes aku. Vairākas tehniskās gan vienai, gan otrai komandai traucēja rezultatīvi turpināt spēli. Līdz ceturtdaļas 6. minūtei Valmieras komanda bija saglabājusi 20 punktu pārsvaru (81:101). Spēles beigās Bukiem nācās spēlēt bez Jansona, Gabrāna un Brūniņa, kuriem jau bija pa piecām piezīmēm, taču par spīti tam rezultāta starpību vēl reizi izdevās samazināt 92:105.

ASK/Buki - Valmiera 92:105 (17:34; 26:25; 23:26; 26:20).

ASK/Buki: Brūniņš 16p.+5AB, Jansons 16p., Rudzītis 16p., Plivda 14p., Gabrāns 12p.+6AB+5RP, Rauza 11p., Kazāks 6p., Kļaviņš 1p..