Ārpus labāko sešdesmitnieka

Pasaules kausa izcīņas biatlonā ceturtā posma 7,5 kilometru sprinta sacensības Latvijas biatlonistēm bija ļoti neveiksmīgas - sportistes palika ārpus labāko sešdesmitnieka.

Mūsu Madara Līduma trasē devās ar 23.starta numuru, taču diemžēl jau pirmajā šautuvē viņa pieļāva četras kļūdas, tādējādi visas cerības uz labu rezultātu zuda. Finišā ar piecām kļūdām viņa palika 68.vietā. Uzvarētājai vācietei Simonai Hausvaldei Madara zaudēja 3 minūtes un 57,8 sekundes.

Labāku rezultātu par Madaru uzrādīja Līga Glāzere, ierindojoties 64.vietā, savukārt Žanna Juškāne palika 74.vietā. Gerda Krūmiņa sacensībās nestartēja.

Jāpiebilst, ka 4x6 kilometru stafetes sacensībās, kas notika pagājušajā trešdienā, Latvijas biatlonistes ierindojās 12.vietā.

Pasaules kausa izcīņā līdz Vankūveras olimpiskajām spēlēm notiks vēl divi posmi, bet vēl trīs posmi notiks pēc tam. Pasaules kausa kopvērtējumā tiks skaitīti arī Vankūverā izcīnītie punkti. M.Līduma ar 34.punktiem kopvērtējumā šobrīd ieņem 54.vietu.