Arvien vairāk skolēnu sporto 5

Arī Gulbenes sākumskola ir iesaistījusies projektā “Sporto visa klase”.

Gulbenes sākumskolas direktora vietniece Iveta Zvaigzne stāsta, ka ceturtdien skolā notika “sporta klases atvēršanas svētki” un tie sākās ar svinīgo brīdi, kad skolas priekšā mastā tika uzvilkts sporta klases karogs. Šajā ceremonijā piedalījās 1., 2., 3.klašu skolēni, kā arī viesi - šī projekta idejas autors, Latvijas Olimpiskās komitejas ģenerālsekretārs Žoržs Tikmers un bijusī soļotāja, olimpiete Jolanta Dukure, kura tagad ir kļuvusi par sportiskās 3.b klases krustmāti. Ceremonijā piedalījās arī Gulbenes novada domes Izglītības, kultūras un sporta nodaļas vadītājs  Arnis Šķēls, kā arī sporta skolas direktors Māris Čakars.

Pēc svinīgās ceremonijas mazie sportisti devās uz sporta skolu, kur notika pasākuma turpinājums - sportiskas aktivitātes, kuras vadīja skolotāja Sarmīte Gobiņa. Tajās piedalījās skolēni kopā ar saviem vecākiem. Tad tika dots arī svinīgs solījums - draudzēties ar sportu. I.Zvaigzne uzsver, ka tieši 3.b klases audzinātāja Vija Andževa  iesāka šo ceļu – kļūt par sporta klasi. Ar vecāku un skolas atbalstu tika iegādātas arī sporta formas.

Ž.Tikmers viesojās arī Gulbenes 2.vidusskolā, jo arī šajā skolā vakar notika sporta klases atklāšanas pasākums.
Informācija projekta mājaslapā liecina, ka šajā mācību gadā sporta klases ir arī Lizuma vidusskolā un Stāķu pamatskolā.

Pievieno komentāru

Komentāri 5

Jopstudeis DZIRKSTELE!

Gulbenei ir tikai viena skola? Foto tikai par sākumskolu! " Ž.Tikmers viesojās arī Gulbenes 2.vidusskolā, jo arī šajā skolā vakar notika sporta klases atklāšanas pasākums."- Kāpēc par šo pasākumu neviena foto? Tikai tā, starp citu pieminēts!

pirms 3 gadiem, 2017.12.02 10:17

cien, jopstudei

Vērsies novada domē pie sabiedriskajām attiecībā un pieprasi bildes, jo tu par to maksā, tāpat var vērsties pie Vidzemes TV. kuras sižetus apmaksā Gulbenes novada dome un tātad - arī tu.

pirms 3 gadiem, 2017.12.04 11:01

dd

tur redzams vesels bars personu, kurām galvenais pazīmēties ekrānā, vienalga kādā pasākumā

pirms 3 gadiem, 2017.12.02 22:11

Sports