Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Astoņu komandu konkurencē pašreiz līderos - Gulbenes duets „Rūdža"

Sestdien, 31.jūlijā, Litenes stadionā norisinājās III posma sacensības Gulbenes novada un „Vidzemes būvnieks" kausa izcīņā smilšu volejbolā sievietēm, kur astoņu komandu konkurencē par uzvarētājām kļuva Gulbenes duets „Rūdža" Sanda Ragozina un Liene Niedra. Visvairāk pieteikto komandu - sešas - bija no Gulbenes, viena no Lizuma, bet viens duets bija ieradies no Rēzeknes. Komandas tika sadalītas divās apakšgrupās, kurās izspēlēja apli.

Pēc apakšgrupu spēlēm labāko četrniekā automātiski iekļuva pirmo vietu ieguvējas. Apakšgrupu otrās un trešās vietas savstarpēji tikās „krusta" spēlēs. Izspēļu rezultātā pirmajā četrniekā iekļuva komandas Rūdža, Ozo, Boom un Šoko. Pirmais četrnieks savstarpēji izspēlēja „apli", kā rezultātā par III posma uzvarētājām kļuva komanda „Rūdža" (S.Ragozina, L.Niedra), II vietu izcīnīja komanda „Ozo" (Solvita Vīcupa un Sandra Vaivode), bet trešās „Boom" (Laura Stradiņa un Madara Umure), ceturtās šoreiz komanda „Šoko"(Aija Vasiļjeva un Daiga Ņikitina).  

Ciemiņi no Rēzeknes komanda „Akadēmija" ierindojās piektajā vietā, komanda „Savējās" - sestās, septītās - „Ananāsi"(Lizums), astotās - „Optimistes" (Gulbene).

 

Pēc pirmajiem trim posmiem vislielākā intriga ir rupā, jo trīs komanda (Šoko, Akadēmija un Savējās) ir ar pilnīgi vienādu punktu skaitu - 30. Tā ka 15.augustā noskaidrosies komanda, kurai tad būs vislielākais handikaps uz finālu.

 

J - 18 grupā vairs uz 1.vietu tikai pretendē viena komanda - Boom, bet S 21 grupā pašreiz līderos ir Rūdža, bet uz godalgām kopumā pretendē sešas komandas. Visām šīm komandām, lai kvalificētos finālam, obligāti vēl ir jāpiedalās ceturtajā posmā, kas norisināsies 15.augustā Gulbenes stadionā.

Pievieno komentāru

Sports