Atbalstīsim futbolistus pēdējā šīssezonas spēlē 1

Rīt, 5.novembrī, visi futbola cienītāji tiek aicināti atbalstīt mūsu futbola komandu šīssezonas pēdējā spēlē. FB "Gulbene" pēdējo spēli aizvadīs pret SK "Liepājas metalurgs". Spēle sāksies pulksten 14.00.

"Jau otro mēnesi mēs nekustamies ne uz augšu, ne uz leju un esam nostabilizējušies 7.vietā. Taču šai spēlei ir savdabīgs raksturs un intriga - pie zināmas sakritības mūsu šīs spēles pretinieki "Liepājas metalurgs" vēl var kļūt par čempioniem - ja viņi uzvar mūs un "Ventspils" zaudē "Skonto", tas ir iespējams," stāsta FB "Gulbene" direktors Romāns Lajuks.  

R.Lajuks atklāj, ka mūsu komandā ir palikusi puse sastāva, jo visi ārzemnieki jau ir devušies prom, tieši tādēļ droši vien laukumā dosies arī vietējie puiši. R.Lajuks aicina līdzjutējus būt kopā ar komandu un atbalstīt viņus šīssezonas pēdējā cīņā.

 

Domājot par nākamo sezonu, komandas direktors piebilst, ka vēl ir jānokārto šā gada saistības, vienlaikus, protams, jau tiek sākts domāts par nākamo gadu, lai viss notiktu un komanda pastāvētu arī turpmāk.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Sports