Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Atklāj ielu vingrošanas laukumu 2

Sestdien, 7.jūnijā, biedrība “Gulces Gēns” ikvienu interesentu aicināja uz ielu vingrošanas laukuma atklāšanu Gulbenē, Blaumaņa ielā 46a.

Biedrības valdes priekšsēdētājs Oskars Kreišmanis stāsta, ka ielu vingrošanas laukumu izdevies iekārtot ar Eiropas Savienības līdzfinansējuma palīdzību. Kopējais projekta finansējums esot vairāk nekā 6500 eiro. Tika rakstīts projekts, kurš iesniegts biedrībai „Sateka” un iegūts finansējums.


Laukumā ir uzstādīti vairāki un dažādi ielu vingrošanas aktivitātēm nepieciešamie rīki. O.Kreišmanis atceras, ka iecere par ielu vingrošanas laukumu radusies aptuveni pirms diviem gadiem, kad tika sākta teritorijas apsaimniekošana un uzsākts veidot sporta aktivitāšu centrs.


“Šī ir viena no idejām, kas realizēta, bet pie tās neapstājamies, jo plānojam jau nākamās lietas. Tiek labiekārtota teritorija, uzstādīta sēta, taisām volejbola laukumus un tad skatīsimies, ko vēl šajā vasarā varam paspēt izdarīt,” stāsta O.Kreišmanis.


Uz ielu vingrošanas laukuma atklāšanu pulcējās samērā daudz interesentu. Ielu vingrotāji rādīja paraugdemonstrējumus. Pēc tam interesentiem, kuri vēlējās, arī tika dota iespēja darboties. Atsaucība un interese bija.

“Dzirkstele” jau rakstīja, ka jau šonedēļ, sākot ar 11.jūniju, katru trešdienu un piektdienu pulksten 18.00 ikviens interesents aicināts apmeklēt ielu vingrošanas treniņus. Treniņi būs par brīvu.

O.Kreišamnis stāsta, ka treniņus vadīs pieredzējušie vietējie ielu vingrotāji – gulbenieši Jānis Losevs un Arvis Kokars.

Jūnijā un jūlijā visi interesenti varēs trenēties, bet augustā tiek plānots organizēt ielu vingrošanas sacensības. O.Kreišmanis norāda, ka vecuma ierobežojumu nav.

Šovasar biedrība „Gulces Gēns” ir iesaistījusies „Ghetto Aliansē” un organizē ielu basketbola, futbola, florbola turnīrus Gulbenē, radot jauniešiem iespēju sportiski aizvadīt brīvo laiku.


Pievieno komentāru

Komentāri 2

Sports