Atklātais amatieru čempionāts minifutbolā "Mītava Open" precizē reglamentu

Mītava Open čempionātā varēs piedalīties arī tie futbolisti, kuri spēlējuši pirmajā līgā.

Grupas "Prāta Vētra" menedžere Džina Kārkliņa stāsta, ka, uzklausot daudzu potenciālo "Mītava Open" dalībnieku viedokli, atklātā amatieru čempionāta minifutbolā organizatori ir pieņēmuši lēmumu precizēt čempionāta reglamentu. Turpmāk futbola līgās spēlējušo dalībnieku piedalīšanās čempionātā tiek ierobežota: "(citāts no reglamenta) 4.2. Čempionātā drīkst piedalīties tikai tādi spēlētāji, kuri ir vecāki par 16 (sešpadsmit) gadiem un kuri nespēlē un nekad nav spēlējuši Latvijas virslīgā (virslīgas komandu dublierus ieskaitot), nespēlē Latvijas 1.līgā (izņemot spēlētājus, kas 1.līgā nav spēlējuši kopš 2006.gada. Komandas sastāvā drīkst pieteikt ne vairāk kā 2 šādus spēlētājus) vai jebkuras citas valsts pirmajās 2 (divās) augstākajās vai jebkādās citās profesionālajās līgās (pēc ranga)."

 

"Praktiski tas nozīmē to, ka mūsu turnīrā varēs piedalīties arī tie sporta entuziasti, kuri pirmajā līgā piedalījušies sen, vai, piemēram, izspēlējuši tikai pāris spēles. Tādu spēlētāju, kuri kādas komandas sastāvā ir "pabāzuši degunu" 1. līgā, izrādās, ir ļoti daudz. Mēs negribētu viņiem liegt iespēju cīnīties par "Mītava Open" balvām. Tomēr, lai nenodarītu pāri tiem, kas futbolu spēlē sētā, kopā ar tiesnesi esam noteikuši ierobežojumus", stāsta Kaspars Roga.

 

Visas līdz šim pieteiktās/apstiprinātās komandas drīkst veikt korekcijas savos pieteikumos, ņemot vērā reglamenta izmaiņas un nezaudējot savu vietu turnīrā.

 

Čempionātu organizē grupa PRĀTA VĒTRA sadarbībā ar SIA UNTITLED.

 

Atklātā amatieru čempionāta mini futbolā MĪTAVA OPEN 2009 norises plāns:


4. jūlijs - Kurzemes posms
Kuldīga, Kuldīgas pilsētas stadions

 

11. jūlijs - Zemgales posms
Tukums, Tukuma stadions (Pauzera pļava)

 

18. jūlijs - Vidzemes posms
Valmiera, Pārgaujas ģimnāzijas stadions

 

25. jūlijs - Latgales posms
Līvāni, Līvānu pilsētas stadions

 

1. augusts - Ziemeļaustrumlatvijas posms
Gulbene, Pilsētas sporta centra stadions

 

8. augusts - Rīgas posms
Rīga, stadions tiek precizēts


 

15. augusts - Fināls
pilsēta tiek precizēta

Pievieno komentāru

Sports