Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Atlēti sacensībās uzrāda labus rezultātus

Pagājušajā sestdienā Gulbenes sporta centra trenažieru zālē pulcējās 31 atlēts no Gulbenes, Beļavas, Līgo, Tirzas, Lejasciema un arī Lietuvas, lai piedalītos Gulbenes pilsētas atklātā čempionāta svara stieņa spiešanā guļus bez ekipējuma 2.kārtas sacensībām.

Sieviešu grupā 1.vietu izcīnīja Larisa Cīrule (Gulbene) ar rezultātu 37,5 kilogrami, 2.vietu ieguva Žanete Skopāne (Gulbene) ar rezultātu 32,5 kilogrami. Senioru grupā uzvaru izcīnīja Ēriks Dumārovs (Gulbene) ar rezultātu 72,5 kilogrami, 2.vietu ieguva Jānis Vanags (Gulbene) ar rezultātu 72,5 kilogrami un 3.vietu - Jānis Pērkons (Gulbene) ar rezultātu 70 kilogrami.  

Svara kategorijā līdz 59 kilogramiem uzvaras laurus plūca Jānis Skangalis (Līgo) ar rezultātu 77,5 kilogrami, 2.vietu ieguva viesis no Lietuvas Sakirs Rimants ar rezultātu 75 kilogrami un 3.vietā ierindojās Krišs Mazūrs (Gulbene) ar rezultātu 40 kilogrami. Svara kategorijā līdz 66 kilogramiem uzvarēja Andrejs Šilo (Gulbene) ar rezultātu 107,5 kilogrami, aiz sevis 2.vietā atstājot Artūru Kravali (Līgo) ar rezultātu 100 kilogrami un 3.vietā - Kristapu Fjodorovu (Gulbene) ar rezultātu 57,5 kilogrami. Svara kategorijā līdz 74 kilogramiem 1.vietu izcīnīja Jānis Strazdiņš (Gulbene) ar rezultātu 110 kilogrami, 2.vietu ieguva Uldis Ķiploks (Gulbene) ar rezultātu 100 kilogrami un 3.vietu - Pēteris Zvirgzdiņš (Gulbene) ar rezultātu 97,5 kilogrami. Svara kategorijā līdz 83 kilogramiem Gints Šķenders (Gulbene) ar rezultātu 160 kilogramiem izcīnīja 1.vietu, 2.vietu ieguva Normunds Aizupietis (Gulbene) ar rezultātu 140 kilogrami un 3.vietā ierindojās Rolands Timofejevs (Gulbene) ar rezultātu 125 kilogrami. Svara kategorijā līdz 93 kilogramiem uzvarētāja gods pienācās Jānim Kravalim (Gulbene) ar rezultātu 147,5 kilogrami, aiz viņa 2.vietā ierindojās Dzintars Lācis (Beļava) ar rezultātu 142,5 kilogrami un 3.vietā - Ivars Studers (Gulbene) ar rezultātu 140 kilogrami. Svara kategorijā līdz 105 kilogramiem labākais bija Sandis Ķiploks (Gulbene) ar rezultātu 160 kilogrami, 2.vietu ieguva Arnis Mazurs (Gulbene) ar rezultātu 150 kilogrami un 3.vietu ieguva Toms Mezītis (Gulbene) ar rezultātu 150 kilogrami. Svara kategorijā līdz 120 kilogramiem 1.vieta - Oskaram Suntažam (Lejasciems) ar rezultātu 110 kilogrami.

 

Kā vērtē organizators, sporta kluba "Gulbenes K.S.P." pārstāvis Aigars Cīrulis, sacensības izvērtās aizraujošas, jo daudzās svara kategorijās iegūtās vietas izšķīra atlētu personīgais svars.

 

"Atlētu uzrādītie rezultāti ir ļoti labi, jo daudzi atlēti šobrīd vairāk atpūšas, nekā trenējas. Gatavošanās sacensībām un treniņi atsākies jūlijā. Šo sacensību mērķis ir piesaistīt jaunus atlētus komandai, kuri varētu nākotnē startēt Latvijas kausa posmos, kā arī motivēt jauniešus nodarboties ar sportu," saka A.Cīrulis. Lielu paldies sacensību organizatoru vārdā viņš saka Gulbenes pilsētas pārvaldei, sporta centra darbiniekiem un veikalam „Gigants LV".

Pievieno komentāru

Sports