Atzeles līgā aizvada A grupas apļa spēles

Malnavas koledžas sporta zālē 8.februārī tika aizvadītas Atzeles volejbola līgas A grupas apļa spēles. Par to informē turnīra organizatori.

Sestdienas rītu ar nepacietību gaidīja četras komandas: „SK Kuorsova”, „Ļaudonas vsk.”, „Gulbene I” un „Gulbene II”. Spraiga cīņa bija sagaidāma starp „SK Kuorsova”, „Gulbene I” un „Gulbene II” komandām, jo komandas grupas tabulā atradās plecu pie pleca.

Dienas otrajā spēlē tikās divas Gulbenes komandas, kur pārāka divos setos izrādījās „Gulbene II”. Nākamajā cīņā ar svaigiem spēkiem komandai „Gulbene II” pretī stājās „SK Kuorsova”. Cīņa izvērtās trijos setos, un noslēdzošajā setā labāki bija gulbenieši. „Gulbene I” dienas piektajā spēlē tikās ar „SK Kuorsova” un zaudēja trijos setos, bet šis viens zaudētais punkts „SK Kuorsova” komandai bija izšķirošais.

Pirmo vietu no otrās šķir tikai viens punkts. „Gulbene II” spēja izcīnīt trīs uzvaras un ar nelielu veiksmes jeb „Gulbene I” palīdzību spēja sev nodrošināt pirmo vietu grupā. Pie diviem panākumiem tika „SK Kuorsova”, izcīnot dienas pirmo uzvaru pret „Ļaudonas vsk.” komandu un otro pret „Gulbenes I” komandu. „Gulbene I” trijos setos pieveica „Ļaudonas vsk.” komandu un, aizvadot otro spēli pēc kārtas ar „SK Kuorsova” komandu, piedzīvoja zaudējumu trijos setos.

A grupas rezultāti pirms izslēgšanas spēlēm: 1.vietā – komanda „Gulbene II”, 2.vietā – komanda „SK Kuorsova” no Kārsavas novada, 3.vietā – komanda „Gulbene I”, 4.vietā – komanda „Ļaudonas vsk.” no Madonas novada.

23.februārī visas komandas dosies uz Balviem, lai cīnītos izslēgšanas spēlēs, un 29.februārī Alūksnē tiks sadalītas vietas.


Pievieno komentāru

Sports