Atzeles volejbola līga: Alūksnē aizvada 3.kārtu; lizumniešiem neveicas

Alūksnē 23.novembrī aizvadīta Atzeles volejbola līgas 3. kārta, kurā divas uzvaras izcīnīja komanda „Zeltiņi”, informē Atzeles volejbola līgas organizators Elvijs Stībelis.

Pirmajā spēlē tikās mājinieku komanda „Alūksne” un Gulbenes novada komanda „Lizums”. Pirmo setu pārliecinoši iesāka mājnieku komanda, neatstājot nekādas izredzes viesiem (25:6). Otrajā setā nedaudz labāk sāka spēlēt lizumnieši, bet tas nepalīdzēja viņiem noturēties spēlē, rezultātā komandai „Alūksne” pirmā uzvara ar rezultātu 2:0 (25:6; 25:14).

Otrajā spēlē tikās „Lizums” pret otru mājinieku komandu „Zeltiņi”. Pirmajā setā risinājās sīva cīņa, rezultāts auga līdzīgi. Seta galotnē labāk nospēlēja „Zeltiņi” un izcīnīja uzvaru ar rezultātu 25:23. Otro setu „Zeltiņi” iesāka veiksmīgi ar vairākām labām servēm un pamazām tuvojās savai dienas pirmajai uzvarai. „Zeltiņi” – „Lizums” 2:0 (25:23; 25:16).

Dienas pēdējā spēlē tikās divas Alūksnes novada komandas - „Zeltiņi” un „Alūksne”. Abas komandas apmainījās ar vairākiem gūtiem punktiem līdz brīdim, kad uz serves līnijās stājās „Alūksnes” spēlētājs nr. 12. Ar saasinātas serves palīdzību alūksniešiem izdevās izdarīt izrāvienu un nodrošināt uzvaru pirmajā setā (25:15).

Otrajā setā „Alūksne” veica nelielas izmaiņas sastāvā. Seta sākums tika aizvadīts līdzīgi, cīņa ritēja sīva. Sasniedzot seta vidusdaļu, iniciatīva pārgāja komandas „Zeltiņi” pusē. Veiksmīgi darbojoties atsevišķās epizodēs, „Zeltiņi” komandai izdevās lauzt spēles gaitu un uzvarēt otro setu (25:15).

Izšķirošajā trešajā setā cīņa turpinājās par katru bumbu. Esot uz neliela emociju viļņa, „Zeltiņi” komandai izdevās labāk nospēlēt un izcīnīt uzvaru trešajā setā ar rezultātu 2:1 (15:25; 25:15; 15:12).

Atzeles volejbola līga nākamā kārta norisināsies 30.novembrī Malnavā.

"Pateicamies 3.kārtas oatbildīgajai komandai „Zeltiņi” un Ernsta Glika Alūksnes ģimnāzijai par labo uzņemšanu," saka Atzeles volejbola līgas organizators.