Atzeles volejbola līga: B grupā līderi - "Alūksne", A grupā - "SK Kuorsova"

19.janvārī Gulbenes sporta centrā tika aizvadīta Atzeles volejbola līgas 9.kārta, kura vienlaikus bija regulārās sezonas pēdējā kārta.

Šajā kārtā tika noskaidrots vietu sadalījums grupās. B grupas līderu „Alūksne” un „Naudaskalns” cīņā bija nepieciešami trīs seti. Pirmajā setā pārāki bija Naudaskalns 24:26. Atlikušajos divos setos veiksmīgāk darbojās „Alūksne” komandas spēlētāji un spēja izcīnīt uzvaru trīs setos un nodrošināt pirmo vietu B.grupā.

A.grupā izšķirās 4.vietas liktenis. Ar divām uzvarām „Ļaudonas vsk.” spēja sev nodrošināt 4.vietu apsteidzot „Gulbenes Vilki” komandu par vienu punktu. Dienas cetrutajā spēlē tikās A.grupas divas spēcīgākās komandas „SK Kuorsova” un „Gulbene II”. Šajā spēlē tika noskaidrota A.grupas spēcīgākā komanda, lai to izdarītu bija nepieciešami trīs seti. Pirmajā setā pārāki bija „SK Kuorsova” komandas spēlētāji. Otrajā setā veiksmīgāk sāka darboties gulbenieši un spēja noslēgt otros setu sev par labu 25:21, bet trešais sets ritēja kārsaviešu zīmē, rezultātā „SK Kuorsova” izcīnījā uzvaru trīs setos un pirmo vietu A.grupā.

Abu grupu labākās četras komandas aizvadīs grupas cīņas, lai noskaidrotu vietas pirms izslēgšanas spēlēm. A.grupas komandas savas cīņas aizvadīs 8.februārī Malnavā un B.grupa - 25.janvārī Balvos. Izslēgšanas spēles sāksies 23.februārī.

Atzeles volejbola līgas organizatori saka lielu paldies Gulbenes sporta centra personalām par labo uzņemšanu, kā arī komandām kurām šī sezona ir noslēgusies.

Pievieno komentāru

Sports