Atzeles volejbola līga: Malnavā aizvada līgas 4.kārtu

30.novembrī Malnavas koledžas sporta zālē aizvadīta Atzeles volejbola līgas 4. kārta, kur pie divām uzvarām tika mājnieku komanda „SK Kuorsova”, komanda „Gulbene 1” un „Bērzpils”.

Pirmā spēle: „A” grupas divas spēcīgākās komandas, „SK Kuorsova” un „Gulbene 1”. Pirmais sets iesākās līdzīgā cīņā un bez lieliem izrāvieniem. Tuvojoties seta galotnei karsavieši labāk veidoja uzbrukumus un izpildīja serves, rezultātā 25:20 „SK Kuorsova” labā. Otrā seta sākumā abas komandas apmainījās vairākām kļūdām. Ar serves palīdzību „SK Kuorsova” spēlētājiem izdevās salauzt spēles gaitu un veicot izšķirošo izrāvienu, izcīnīja dienas pirmo uzvaru ar rezultātu 2:0 (25:20; 25:21).

Otrā spēle: divas komandas, kuras šo sezon vēl nav tikušas pie uzvarām - „Balvi/ESKETIT” un „Bērzpils”. „Bērzpils” spēles sākumā veidojā daudz spēcīgus uzbrukumus, kas lika domāt, ka šī spēle varētu beigties ļoti ātri. Tomēr „Balvi/ESKETIT” ar labu komandas spēli turētjās līdzīgi līdz pat spēles beigām, kur nedaudz pietrūka veiksmes. Ar labu uzbrukumu bērzpiliešiem izdevās izcīnīt svarīgu uzvaru, 2:0 (25:23; 25:21).

Trešā spēle: „Gulbene 1” iespēja tikt pie dienas pirmās uzvaras pret „B” grupas līdervienību „Zeltiņi”. Komandas „Zeltiņi” spēlētāji centās ar aktīvu, brīžam ātru spēli saasināt epizodes. Ar to bija par maz, lai spētu pacīnīties pirmajā setā. „Gulbene 1” spēlētāji spēja labāk izmantot sev dotās iespējas uzbrukumā. Otrajā setā „Zeltiņi” nedaudz sakārtojot spēli aizsardzībā, kas uz brīdi ļāva turēties pretī gulbeniešiem. Līdzīgi kā pirmajā, tā arī otrajā setā, „Gulbene 1” spēlētāji ar labu servi apgrūtināja „Zeltiņi” komandas iespējas pacīnīties par uzvaru setā un spēlē. Rezultatā „Gulbene 1” izcīnīja uzvaru 2:0 (25:12; 25:17).

Ceturtā spēle: „B” grupas cīņa par punktiem, „Lizums” – „Bērzpils”. „Lizums” iesacis šo sezonu ar diviem zaudējumiem, „Bērzpils” šajā kārtā jau tikuši pie viena panākuma. Spēle jau no pirmajām minūtēm izvērtās līdzīga. „Bērzpils” komanda izveidoja labākus uzbrukumus, kas ļāva uz brīdi atrasties nelielā vadībā. Ar labu aizsardzības spēli „Lizums” turējās pretī līdz pat pirmā seta galotnei. Otrajā setā abas komandas sāka daudz apņēmīgāk un apmainījās gūtiem punktiem abos virzienos. „Bērzpils” komanda līdzīgi kā pirmajā spēle, sāka veidot spēcīgākus uzbrukumus un tas viņiem atnesa dienas otro uzvaru, 2:0 (25:23; 25:21).

Piektā spēle: „A” grupas cīņa „Balvi/ESKETIT” pret „Gulbene 1”. „Balvi/ESKETIT” līdz šim rādījuši labu komandas spēli, bet nedaudz pietrūcis, lai pacīnītos par uzvaru. Pretiniekos stājās jau divas spēles šajā kārtā aizvadījusī „Gulbene 1” komanda. Spēles izteikti favorīti bija gulbenieši. „Gulbene 1” komanda spēlēja savu spēli un spēja gūt vairākus punktus pēc kārtas, lai gan tas brīžiem nāca grūti balviniešu labās aizsardzības dēļ. „Balvi/ESKETIT” spēlēja no aizsardzības un uzbrukumus veido pārdomāti, meklējot brīvās vietas pretinieku laukumā. Ar labu servi un uzbrukumu gulbeniešiem izdevās izcīnīt dienas otro uzvaru, 2:0 (25:17; 25:20).

Sestā spēle: labi spēlējošajiem mājniekiem „SK Kuorsova” pretī stājās „B” grupas līderi „Zeltiņi”, kuri šajā kārtā piedzīvoja vienu zaudējumu. Pirmajā setā spēles gaitu kontrolēja kārsavieši, kas „SK Kuorsova” ļāva spēle iesaistīt rezerves spēlētājus. „SK Kuorsova” pārliecinoša uzvara pirmajā setā 25:13. „Zeltiņi” otrajā setā saņemās un setu aizvadījā cīnties par katru punktu. Par spīti tam, ka „Zeltiņi” spēja uzlabot savu sniegumu otrajā setā, viņiem nācās atzīt mājnieku pārākumu. „SK Kuorsova” tika pie dienas otrā panākuma ar rezultātu 2:0 (25:13; 25:22).

Septītā spēle: divas komandas, kuras vēl nebija tikušas pie uzvarām, „Balvi/ESKETIT” un „Lizums”. „Balvi/ESKETIT” ši bija trešā spēle dienā, kamēr „Lizums” - otrā. Jau no pirmā seta sākuma balvenieši pārņēma vadību un kontrolēja notikumus laukumā. Pamazām audzējot pārsvaru, balveniešiem izdevās vieglas pirmā seta beigas - 25:16. Otrais sets bija līdzīgāks un rezultāts auga līdzīgi, bet nevajadzīgas kļūdas seta galotnē „Lizums” komandai liedza cīnīties par uzvaru, 2:0 (25:16; 25:23).

Atzeles volejbola līga nākamās kārtas norisināsies 14.decembrī - Gulbene un 15.decembrī - Balvos.

Atzeles volejbola līgas organizatori saka paldies kārtas atbildīgajai komandai „SK Kuorsova” un Malnavas koledžai par labo uzņemšanu.