Autoorientēšanās sacensībās - 17 ekipāžas

Lejasciema jauniešu centrs “Pulss” un kultūrvēsturiskā mantojuma un tradīciju centrs 25.jūnijā kopīgi organizēja autoorientēšanās sacensības, kurās piedalījās 72 dalībnieki 17 ekipāžās, informē Lejasciema kultūrvēsturiskā mantojuma un tradīciju centra vadītāja Dana Puidze.

“Dalībnieku uzdevums bija apmeklēt astoņus kontrolpunktus konkrētā secībā Lejasciema pagasta robežās. Uzdevumos bija iespēja pārbaudīt savu veiklību, vērīgumu, atjautību, izdomu un pārbaudīt savas zināšanas par norisēm dabā. Pēc dalībnieku atsauksmēm viens no interesantākajiem uzdevumiem bijis izmērīt un aprēķināt Lejasciema estrādes deju grīdas kvadrātmetrus, neizmantojot mērierīces. Dažas komandas pārsteidza ar precizitāti,” stāsta D.Puidze.

Sacensību dalībniekiem tika dota iespēja iegūt vairāk punktu, veicot papilduzdevumus, piemēram, nofotografēties ar govi. “Dalībnieki parādīja ne tikai veiklību, bet arī atjautību,” piebilst D.Puidze.

Apkopojot rezultātus, izrādījās, ka 1.vietu ieguva komanda “1-LIEKS” no Stāmerienas (Aiga Putne, Dāvis Žiks, Igors Bambulis, Ralfs Bambulis, Anda Rēdere), 2.vietā - komanda “Atpūtnieki”, kurā apvienojušies bijušie lejasciemieši Arnis Vilders, Indra Vildere, Lauma Vildere, Elza Vildere un Jānis Švika, 3.vietu izcīnīja komanda “Kā no zila gaisa” no Lejasciema (Evita Doropoļska, Kristīne Doropoļska, Dana Žvīriņa, Dita Žvīriņa, Sintija Suntaža).

Apbalvošanas ceremonijā uzvarētāju komanda saņēma grozu ar Gulbenes novada mājražotāju produktiem.

“Paldies visiem, kas piedalījās! Pēc pozitīvajām emocijām un atsauksmēm par sacensībām ir skaidrs, ka būs arī autoorientēšanās sacensības nr.2!” ir pārliecināta D.Puidze.

Pievieno komentāru

Sports