Autorallijs: aizvada pēdējās sezonas sacīkstes

Pagājušās nedēļas nogalē līdztekus Latvijas rallija čempionāta finālposmam “Latvija 2015” svētdien Tukuma pusē norisinājās arī Latvijas rallijsprinta sezonas noslēguma sacensības.

Ņemot vērā, ka šīssezonas rallijsprinta čempionāta “4WD” klases kopvērtējumā mūsu puses ekipāža Mareks Švarcs-Švampāns/ Armands Lūkins uzvaru jau bija izcīnījuši priekšlaikus, pēdējā posmā viņi nolēma startēt ar citu automašīnu “4WD Open” klasē, pārstāvot komandu “ASRT”. Jāatzīst, ka arī šajā klasē puiši spēja sevi lieliski pierādīt - aizvadītas ļoti labas sacensības un klasē izcīnīta 2.vieta. Rallijsprinta absolūtajā vērtējumā ekipāža ieņēma 3.vietu.

Rallija ieskaitē veiksmīga šī sacīkste izvērtās mūsu novadnieka Ralfa Sirmača un viņa stūrmaņa Artūra Šimina ekipāžai. Viņi kļuva par 2015.gada Latvijas čempioniem “LRC3” grupā. R.Sirmacim tas ir jau ceturtais tituls pēc kārtas.

Jāpiebilst, ka sestdien Rīgā un Jūrmalā norisinājās arī 2016.gada minirallija kausa izcīņas pēdējās sacensības. Tajās startēja arī vairākas mūsu ekipāžas. Vislabāk veicās Nikam un Didzim Kanderiem, kuri “4WD” klasē izcīnīja 1.vietu. Šajā pašā klasē 3.vietu ieņēma Lauris Ozerovs/ Mārtiņš Mikolajs, 5.vietu – Jānis Krevics/ Gatis Jansons. “2WD” klasē 11.vietā ierindojās Gints Mezītis/ Andris Saulītis.