Autorallijs: Ivars Vasaraudzis "Sarmā" startēs N4 klasē

Seškārtējais Latvijas rallija čempions un divkārtējais Latvijas rallija kausa ieguvējs Ivars Vasaraudzis un viņa stūrmanis Pēteris Spredzis ar Skandi rallija komandu ir nolēmuši 2011. gada sezonā cīnīties par čempiona titulu N4 klasē, startējot ar kompānijas MML Sports sagatavoto Mitsubishi Evolution X Group N sporta automašīnu. Par to informē "Skandi" rallija komandas preses sekretārs Ģirts Avotiņš.

Startējot N4 klasē, kompāniju Pata AB un Skandi Motors atbalstītās rallija komandas mērķis ir padarīt čempionātu vēl interesantāku skatītājiem.  

Autorallists Ivars Vasarsaudzis atzīst, ka konkurence N4 klasē ir ļoti sīva. Nesen ar savu treniņu mašīnu rallijsprintā "Alūksne 2011" viņš piedalījies ārpus ieskaites.

 

Ģ.Avotiņš stāsta, ka savā desmit gadu ilgajā rallija pilota karjerā Ivars Vasaraudzis ar N4 klases sporta automašīnu ir startējis tikai 2006. gada sezonā, kurā, uzvarot trijos no pieciem rallijiem, varēja priekšlaikus svinēt uzvaru čempionātā. Sestajā čempionāta posmā, rallijā "Latvija 2006", pirmo reizi startēja ar pasaules līmeņa rallija automobili "Mitsubishi Lancer WRC", kas sekojošajās sezonās Ivaram Vasaraudzim ļāva izcīnīt divus Latvijas rallija kausus un vēl vienu čempiona titulu.

 

Latvijas rallija čempionāta 2011. gada sezona sāksies 29. janvārī Utenas apkārtnē, Lietuvā, kur notiks čempionāta pirmais posms "Halls Winter Rally 2011". Plašāku informāciju par šo ralliju iespējams atrast tā mājas lapā www.winterrally.lt

Pievieno komentāru

Sports