Autorallijs "Sarma 2016": sāk pieteikties dalībnieki 1

Rallijs Sarma 2016 notiks 23. un 24. janvārī Gulbenes apkaimē un atšķirībā no aizvadītajiem gadiem, būs tikpat kompakts kā daudzus gadus atpakaļ. Arī 2016. gada Sarmas rallijs vienlaicīgi būs vairāku rallija čempionātu posms – rallijs Sarma 2016 atklās Latvijas un Igaunijas rallija čempionātus un vienlaikus otrajā sacensību dienā būs arī Latvijas rallijsprinta čempionāta 2. posms. Par to informē rallija "Sarma 2016" preses sekretārs Ģirts Avotiņš.

"Ziemassvētku laikā tika publicēts tradicionālā ziemas rallija Sarma 2016 nolikums un uzsākta dalībnieku pieteikšanās. Zīmīgi, ka vienlaikus arī Latvijā iestājās īsta ziema, kas ir neatņemama šī leģendārā rallija sastāvdaļa. Pirmajai sacensību dienai ir sagatavoti divi ātrumposmi. Abi šie ātrumposmi tiks veikti divas reizes – vienreiz diennakts gaišajā laikā, otrreiz tumsā. Tādējādi pirmajā rallija dienā sportistiem būs jāveic 51 km. Otrajā rallija dienā sportistiem divreiz būs jāveic trīs ātrumposmi ar kopējo garumu 74 km. Rallija otrajai dienai ir sagatavots viens jauns ātrumposms un citam izveidota jauna ātrumposma noslēguma daļa. Tādējādi tikai faktiski tikai viens rallija Sarma 2016 ātrumposms būs pazīstams aizvadītā gada dalībniekiem," stāsta Ģ.Avotiņš.

Rallija Sarma 2016 nolikums jau ir publicēts un rallijam jau ir pieteikušies pirmie dalībnieki.

Ralliju Sarma 2016 atbalsta Gulbenes novads, kokapstrādes uzņēmums "Vasks" un mežistrādes uzņēmums "Grantiņi-1", kā arī kompānijas "Ikteri", "Akvedukts", "Gulbenes Autobuss", "VEC Vidzemes Elektro Celtnieks", "Sendija", "Triatel", "Kopa", "SLB" un Gulbenes Tūrisma centrs. Drošību nodrošina kompānija "RMS Group". Rallija Sarma 2016 oficiālais auto "ŠKODA". Ralliju Sarma 2016 informatīvi atbalsta "Dzirkstele", "4rati.lv", "Tavs Auto".

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Indra

Cerams ka mans BRaaleeninjsh ari piedaliisies..MAREX SSV.SSV

pirms 5 gadiem, 2016.01.03 12:11

Sports