Autosports: mūsu sportisti startē “Kalnamuižā 2015”

Jau par tradīciju ir kļuvis, ka rallija vasaras sezona sākas ar sacensībām “Kalnamuiža” . Tās risinājās pagājušās nedēļas nogalē. Uz starta stājās arī mūsu novada autosportisti.

Šogad “Kalnamuiža 2015” bija gan Latvijas rallijsprinta čempionāta 3.posms, gan arī minirallija kausa izcīņas standarta automobiļiem 3.posms. Sacensības risinājās Sieksātes apkārtnē.

Minirallija dalībnieki sestdien kopumā veica sešus ātrumposmus ar kopējo garumu 13,05 kilometri. Kopumā uz starta stājās 67 ekipāžas. “4WD” klasē pārliecinoši ātrākais bija gulbeniešu ekipāža Niks Kanders/ Didzis Kanders. Šīs klases uzvarētāji bija par 20,31 sekundi ātrāki nekā cita Gulbenes ekipāža Lauris Ozerovs/ Mārtiņš Mikolajs, kuri izcīnīja

2.vietu. Uz goda pjedestāla trešā pakāpiena arī kāpa gulbenieši Jānis Krevics/ Gatis Jansons. Sandis Boks/ Jānis Sniedzāns šajā klasē ieņēma 5.vietu. “1600” klasē Kristers Cimdiņš/ Gatis Cimdiņš ierindojās 13.vietā.

Svētdien uz starta stājās gandrīz 50 rallijsprinta dalībnieki. Arī viņi veica sešus ātrumposmus ar kopējo garumu 49,9 kilometri.

Rallijsprintā vislabāko rezultātu no mūsu novada autosportistiem uzrādīja ekipāža Mareks Švarcs-Švampāns/ Armands Lūkins, kuri “4WD” klasē izcīnīja uzvaru, tādējādi pēc trim posmiem šobrīd izvirzoties kopvērtējuma vadībā šajā klasē. 4.vietu šoreiz ieguva Edgars Piļka/ Igors Sidorovs. “4WD Open” klasē uz starta stājās ekipāža Ainārs Igaveņš/ G.Cimdiņš un ierindojās 9.vietā.

Nākamais minirallija čempionāta posms “Madona 2015” notiks 6.jūnijā, savukārt rallijsprinta čempionāta nākamais posms sportistus pulcēs mūsu pusē uz rallijsprintu “Gulbis 2015” 7.jūnijā. Šomēnes – 16. un 17.maijā – Talsu apkārtnē norisināsies Latvijas rallija čempionāta ceturtais posms “Rally Talsi”.