Badmintons: tirzmalieši sacenšas ar cēsiniekiem

Tirzas pagasta sporta zālē 24. novembrī notika Gulbenes novada un Tirzas pagasta atklātais čempionāts badmintonā iesācējiem. Šīs sacensības tika organizētas sadarbībā ar Cēsu sporta klubu “Saulrīti”. Par to informē Tirzas pagasta sporta organizators Mārcis Rudzītis.

Turnīrā piedalījās 9 sievietes un 9 vīrieši.

"Turnīrs izvērtās interesants, jo nebija nekādu vecuma ierobežojumu. Bija interesanti pavērot, kā gados jaunie sportisti cīnās ar veterāniem. Papildus motivācija un vēlme uzvarēt un sevi pierādī," stāsta M.Rudzītis..

Sieviešu konkurencē 3. vietu izcīnīja Kristiāna Tīlika no Cēsīm, 2. vietu - tirzmaliete Linda Vīksniņa. Par čempioni šogad kļuva Elīza Ziediņa no Cēsīm.  Vīriešu grupā 3. vietu izcīnīja tirzmalietis Romualds Karpovičs, 2. vietu - cēsinieks Toms Tumčenoks un 1.vietu - Jānis Muižnieks no Cēsīm.

"Paldies Cēsu sporta klubam “Saulrīti “ par veiksmīgu sadarbību un badmintona popularizēšanu Tirzas pagastā," saka M.Rudzītis.