Balvos notiks “Tautas stiprinieka” otrais posms

Balvu novada svētku laikā 20.augustā pulksten 11.00 pilsētas parkā pie estrādes notiks spēkavīru iesācēju sacensības "Tautas stiprinieks 2011" otrais posms.

Sacensībās aicināts piedalīties ikviens interesents, kuram ir vēlēšanās izmēģināt spēkus šāda veida sacensībās. Dalībniekiem būs jāizpilda pieci vingrinājumi: baļķa celšana, mašīnas vilkšana, fermera pastaiga, krucifikss un stafete.  

Jāatgādina, ka pirmais posms jūlija sākumā notika Gulbenē un pulcēja kuplu skaitu atlētu. Mūsu novadu sacensībās pārstāvēja 8 puiši, bet bija ieradušies arī atlēti no Valmieras, Rīgas, Balviem, Inčukalna, Alūksnes, Smiltenes un Kokneses. Kopskaitā par spēcīgākā atlēta titulu cīnījās 23 puiši.

 

Šo sacensību mērķis ir veicināt spēkavīru sporta attīstību un radīt sportistiem impulsu turpmākiem treniņiem. Jāpiebilst gan, ka piedalīties šajās sacensībās var tikai sportisti, kas nav piedalījušies ne Latvijas amatieru, ne elites spēkavīru čempionātos. Pieteikties dalībai sacensībās var, rakstot uz e-pasta adresi: "gulbenes.ksp@inbox.lv" vai zvanot pa tālruni 26376375 (Andris).

 

Arī skatītājiem sacensību laikā būs iespēja izmēģināt savus spēkus konkursos.

 

Sporta pasākumu organizē sporta klubs "Gulbenes K.S.P." sadarbībā ar Balvu novada domi.

Pievieno komentāru

Sports