Basketbolisti atklāj nākamās sezonas plānus 2

Pamazām tuvojas jaunā basketbola sezona, tādēļ "Dzirkstele" vēlējās noskaidrot, ko darīs bijušie gulbenieši un kādreizējie basketbola komandas "Buki" spēlētāji.

Raimonds Gabrāns arī šajā sezonā turpinās spēlēt BK "Ventspils", kur viņš aizvadīja arī pagājušo sezonu. Arī Edmunds Gabrāns turpinās spēlēt klubā, kurā jau spēlēja pērn, - "Valmiera - Lāčplēša alus". Šī komanda šonedēļ jau sākusi trenēties jaunajai sezonai. Treniņus sākusi arī "Liepājas Lauvu" komanda, kur jau pērn spēlēja Jānis Graudiņš.

Kopā ar liepājniekiem trenēties sācis ir arī Artūrs Brūniņš, kurš pagājušajā sezonā spēlēja Polijas klubā Ostrovas "Stal". Ar Artūru klubs jau ir panācis vienošanos, visdrīzāk viņš nākamajā sezonā pārstāvēs tieši šo komandu.

Par savām nākamās sezonas gaitām pagaidām neko nevarēja pastāstīt Uldis Rudzītis.

"Līdz jaunajai sezonai vēl ir palikuši divi mēneši, tādēļ aģents šobrīd cītīgi strādā pie piedāvājumiem. Es pats tikmēr trenējos un spēlēju kopā ar Gulbenes basketbolistiem. Domāju, ka drīzāk spēlēšu kādā ārzemju klubā. Gribētos, protams, palikt Latvijā, taču, ja neizdosies, būs vien jābrauc uz ārzemēm," saka U.Rudzītis.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

***

veca ziņa - Brūniņš nespēlēs Lauvās, bet Baronā...

pirms 13 gadiem, 2007.08.01 20:57

Sports