Basketbols: Buki atzīst Barona pārākumu

12.oktobra spēlē "Gulbenes Buki" Gulbenes sporta centrā uzņēma "Barons" komandu, taču arī šajā spēlē nācās atzīt pretinieku pārākumu ar rezultātu 64:81. Rezultatīvākais Buku rindās ar 13 punktiem bija Gundars Rauza, savukārt Baroniem visvairāk punktus guva Mihails Hlebovickis un Ilmārs Bergmanis - katrs pa 21.

Komandu sākumsastāvi:
Gulbenes Buki
- Māris Sniķis, Gundars Rauza, Normunds Lišiks, Einārs Kaļva, Kaspars Kalniņš.

Barons - Ilmārs Bergmanis, Kristaps Melnbārdis, Salvis Mētra, Mihails Hlebovickis, Dāvis Zonne.

Spēli Buki iesāka veiksmīgi, izvirzoties vadībā ar 4:2, tomēr kļūdas neļāva iesākto turpināt, un viesi līdz pirmās ceturtdaļas 8. minūtei bija palielinājuši pārsvaru jau līdz +12 (6:18). Pirmās desmit minūtes noslēdza Gundars Rauza ar diviem precīziem soda metieniem pēc R. Strādnieka piezīmes - 12:26.

Otrās ceturtdaļas sākumā labi nospēlēja Sniķis un Rauza, samazinot rezultāta starpību līdz -11 (15:26).

Šoreiz Bukus pievīla sapelnītās piezīmes, kas viesiem ļāva atkal palielināt pārsvaru līdz +21 (19:40).

Pirmā puslaika beigas mājinieki nospēlēja lieliski, cīnoties līdz pat pēdējai sekundei, atkal jau samazinot rezultāta starpību līdz -11 (31:42). Tomēr otrās spēles desmit minūtēm punktu pielika Ilmāra Bergmaņa raidītais tālmetiens pēdējā sekundē - 31:45.

Trešajā trešdaļā viesi sāka atkal palielināt pārsvaru, šoreiz uzbrūkot no tālās distances. Ceturtdaļas vidū rezultāts uz tablo rādīja jau 36:62. Ceturtdaļas otrā pusē Buki spēja izlīdzināt spēli laukumā - rezultāts pēc trešās ceturtdaļas 47:69.

Pēdējo spēles ceturtdaļu abām komandām laukumā tika laista jaunā maiņa. Spēles gaitā labāk nospēlēja Buki, kas līdz spēles beigām samazināja rezultāta starpību līdz -17. Spēles gala rezultāts - 64:81.

Gulbenes Buki - Barons 64:81 (12:26; 19:19; 16:24; 16:12).

Gulbenes Buki: Rauza 13p., Sniķis 11p.+6AB, Pētersons 9p., Lišiks 7p+7AB, Šimanovskis 7p., Kaļva 7p., Kalniņš 4p., Graumanis 4p., Kokorevičs 2p.

Barons: Hlebovickis 21p., Bergmanis 21p., Zonne 14p..