Basketbols: buki atzīst līvāniešu pārākumu 14

Šodien, Latvijas 93. dzimšanas dienā, Gulbenes Buki aizvadīja spēli Līvānos. Šoreiz Bukiem laukumā devās arī Gundars Rauza un Māris Sniķis. Savukārt savu līdz šim rezultatīvāko spēli Buku sastāvā aizvadīja Normunds Lišiks, gūstot 26 punktus un 7 bumbas zem groziem.

Buki spēli iesāka ļoti veiksmīgi, Rikveilis un Rauza spēles pirmajās 3 minūtēs par abiem kopā guva kopā 9 bezatbildes punktus
(0:9). Ceturtdaļas otrā pusē mājinieki beidzot atguvās un, realizējot trīs tālmetienus pēc kārtas, Līvānu komanda tomēr izvirzījās vadībā - 16:15. Taču pirmo ceturtdaļu gulbenieši noslēdza savā labā (16:17) - Normunds Lišiks pēc Artūra Zarāna piezīmes pēdējā sekundē realizēja divus soda metienus.

Otrās ceturtdaļas sākumā Zarāns atguva vadību spēlē mājiniekiem un nākamajās 3 minūtēs Uldis Kokins, gūstot 7 punktus pēc kārtas, palielināja Līvānu pārsvaru līdz +8 (25:17).

Līdz pirmā puslaika beigām Bukiem izdevās nedaudz samazināt pretinieku pārsvaru vēl par 2 punktiem - 33:27.

Trešās ceturtdaļas sākumā Bukiem Sniķis un Lišiks vēlreiz samazināja pretinieku pārsvaru līdz +2 (33:31). Taču spēles turpinājumā mājinieki pamazām atkal atguva zaudēto, līdz ceturtdaļas vidum palielinot to līdz pat +11 (48:37). Ar šādu pārsvaru tika noslēgta arī trešā desmitminūte - 54:43.

Arī ceturtās ceturtdaļas sākumā Bukiem izdevās vēlreiz samazināt rezultāta starpību (54:47), taču gulbenieši nespēja veiksmīgi turpināt iesākto. Turpmākajās piecās minūtēs Līvānu komanda palielināja pārvaru jau līdz +26 (75:49). Spēles izskaņā mājinieku iniciatīvu spēja apturēt Normunds Lišiks, gūstot 10 punktus Buku labā. Spēle noslēdzās ar rezultātu 80:59.

Līvāni - "Gulbenes Buki" 80:59 (16:17; 17:10; 21:16; 26:16).

"Gulbenes Buki": Lišiks 26p.+7AB, Sniķis 12p.+12AB, Rikveilis 9p, Rauza 6p., Ivanovs 4p., Kalniņš 2p., Šmagris, Graumanis, Mičulis.

Līvāni: Kokins 24p.+10AB, Zarāns 18p., Leja 12p.+10AB, Indrikovs 10p,+10AB.

"Gulbenes Buki" nākamo spēli aizvadīs pirmdien, 21. novembrī, izbraukumā pret BS "Rīga", spēles sākums - pulksten 17:30.

Komentāri 14

Pazina

"LJBL pat Alūksnei zaudē! fui"

Alūksne pat Daugavpilij zaudē, kurus Gulbene par 30 uzvarēja.

pirms 8 gadiem, 2011.12.10 11:47

ziepe

nu protams labaak aiziet uz braaleenu konciiti , nu tie Čīčas un Antesi :)
šie peec koncha veel nospelee basiiti , tas nekas , ka ir seedosha sunja augumaa :)

pirms 8 gadiem, 2011.11.21 13:37

bass

ārprāts - šīe komentāri vnk plīst no optimisma - un kurš teica, ka kāds kaut kur naudu grūž!?

ja jau grūstu - tad Buki 2. divīzijā nespēlētu!

pirms 8 gadiem, 2011.11.21 12:16

cik esmu.

cik esmu dzirdeejusi, loti labi saakushi speleet gulbenes puishi florbolaa, Vidzemes cempionaata, varbut tas sportaveids ir perspektiivs, un tur gruuzst naudu, nevis bukos,kur chali taapat visu laiku zaud.

pirms 8 gadiem, 2011.11.20 19:51

Nu galīgi švaki tie Buki ir. Nav vērts viņiem dot naudu, jo skolnieciņi vien tur spēlē un neredz starp viņiem nākošos basketbolistus....

pirms 8 gadiem, 2011.11.20 18:35

g-force -- kikboxer

Lūzeri ir tie, kas sēž pie datora un māk tikai d..st "gudri". Ej, spēlē, parādi kā tas ir jādara un sagādā mums prieku uzvarot. :D

pirms 8 gadiem, 2011.11.20 15:08

vispaar

vispaar naudu dot, bet nezinu cik! gandriiz visiem speeleetajiem nopirkti apavi, formas, treninji teerpi, zeekes, uutt.. un viis paareejais tiek atmaksaats! bet kaada jeega no taa? ka vinji visiem zaud, un zaud diezgan pamatiigi.

pirms 8 gadiem, 2011.11.20 13:06

MK_Latvia

Labāk, lai sapērk visādus čigānus, kur spēlē 'pa velti', un uzvar visus. Nekā spēlēt ar vietējiem jauniešiem.

pirms 8 gadiem, 2011.11.20 11:37