Basketbols: buki atzīst vefiešu pārākumu 5

Vakar mūsu "Gulbenes Buki" aizvadīja savu šīs sezonas priekšpēdējo spēli, kurā diemžēl nācās atzīt BK "VEF" pārākumu, piekāpjoties ar rezultātu 57:80. Rezultatīvākais Buku rindās bija Gundars Rauza ar 16 gūtiem punktiem, Mārtiņam Pētersonam un Kasparam Kalniņam - katram pa 10 gūtiem punktiem. Vairāk foto šeit.

Spēli veiksmīgi iesāka Buki, izvirzoties vadībā ar 8:2. Līdz ceturtdaļas vidum viesi pārņēma vadību spēlē, gūstot 11 punktus pēc kārtas (8:13). Taču Buki spēja atbildēt ar līdzīgu izgājienu - 13:2, atgūstot vadību spēlē (21:15). Pirmā ceturtdaļa noslēdzās ar rezultātu 21:17 - Buku labā.

Otrās ceturtdaļas sākumā Mārtiņš Zemturis pretiniekiem izlīdzināja rezultātu - 21:21, taču, pateicoties Rauzas un Sniķa veiksmīgai darbībai uzbrukumā, tika atgūta vadība spēlē 29:24. Līdz pat puslaika beigām Buki spēja nosargāt 3 līdz 6 punktu rezultāta starpību, noslēdzot otro ceturtdaļu joprojām savā labā ar rezultātu 38:35.

Iesākoties trešajai ceturtdaļai, viesi atkal jau atguva vadību spēlē (38:41), šoreiz gan neatgriezeniski. Līdz ceturtdaļas beigām pretinieki palielināja pārsvaru līdz 8 punktiem (48:56).

Ceturtās ceturtdaļas pirmajās 4 minūtēs Buki diemžēl nespēja gūt nevienu punktu, savukārt VEF komanda veiksmīgi izmantoja šo laiku, palielinot pārsvaru jau līdz +17 (48:65).

Līdz ceturtdaļas beigām BK VEF palielināja rezultāta starpību līdz +23, noslēdzot spēli ar rezultātu 57:80.

Pēdējā šīs sezonas spēle paredzēta 4. aprīlī pret BS "Rīga".

"Gulbenes Buki" - BK "VEF" 57:80 (21:17; 17:18; 10:21; 9:24).

"Gulbenes Buki": Rauza 16p., Pētersons 10p., Kalniņš 10p., Sniķis 8p.+11AB, Kaļva 6p.+7AB, Šmagris 3p., Lišiks 2p., Rikveilis 2p., Graumanis, Ivanovs.

BK "VEF": Miezis 22p., G. Strāķis 15p., Magone 11p., Savčenko 10p., Šedis 8p., Baranovskis 5p., Pliens 4p., A. Strāķis 4p., Zemturis 1p..

Komentāri 5

Sporcmens

Nauda,jāsadala vienmērīgi starp visiem sporta veidiem,ar spēlētājiem jāslēdz 5 gadu līgumi,kurus nedrīkst laust,lai pilsētai kāds no viņiem labums tiek ,nevis otrādies! Savādāk tiek ieguldīts darbs,bet pretī nekā nav!

pirms 8 gadiem, 2012.03.19 16:12

Jā apnukuši gan tie zāģi .. saprotu kad nav nekāda budžeta un nav arī to uzvaru,lai tak spēlē savā kurā tur līgā un viss. Bez līdzekļiem neviens nevar pacelties ne futbols ne basis ne hoķis.

pirms 8 gadiem, 2012.03.18 23:13

lasītājs

Apnicis lasīt par basketbolistu zāģiem. Jāspēlē līgu zemāk, jo te nav ko darīt.

GULBENES FUTBOLKOMANDA UZVARĒJA RĪGAS DAUGAVU 3-1 UN IEKĻUVA LATVIJAS KAUSA IZCĪŅAS PUSFINĀLĀ. JAUZVAR VĒL DIVAS SPĒLES UN GULBENE VASARĀ SPĒĻĒS EIROĻĪĢĀ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

pirms 8 gadiem, 2012.03.18 23:07