Basketbols: “Buki” pārspēj kandaviešus 2

“Gulbenes Buki/BJSS” 17.decembrī viesojās Kandavā, kur LBL 2 otrā posma pirmajā spēlē tikās ar vietējo “Kandavas/Compor” vienību un guva pārliecinošu uzvaru – 86:63 (28:14; 22:19; 25:18; 11:12).

Pirms šīs spēles abas komandas līdzi uz otro posmu bija iekrājušas trīs panākumus, un uzvara dotu iespēju pacelties kopvērtējuma tabulā. Gulbenieši ar četrām uzvarām un trīs zaudējumiem šobrīd ieņem trešo vietu divpadsmit labāko komandu starpā.

Spēli ar precīzu metienu atklāja Ingars Aizpurs, turpinājumā gulbenieši ātri ieguva pārsvaru – 14:7, jau spēles trešajā minūtē tika pieprasīts pirmais minūtes pārtraukums. Pirmās ceturtdaļas beigās gulbeniešu pārsvars bija jau plus 18 – 27:9, bet pēdējās minūtes veiksmīgāk nospēlēja Kandavas komanda, atspēlējot pāris punktus.

Otrajā ceturtdaļā Kandavas komanda spēlēja agresīvāk un  spēle izlīdzinājās, bet tik un tā drošā vadībā turējās Gulbenes komanda. Ejot lielajā pārtraukumā, Gulbenes komandas pārsvars bija pieaudzis līdz plus 17 – 50:33.

Trešā ceturtdaļa atkal pagāja “Buku” zīmē - komanda uzbruka ar ļoti augstu metienu procentu un labi spēlēja aizsardzība, turpinot audzēt pārsvaru. Trešā ceturtdaļa noslēdzās ar rezultātu 75:51.
Ceturtās ceturtdaļas sākumā Gulbenes komanda veica 6:0 i

zrāvienu un ieguva lielāko vadību spēlē – 81:51. Spēles liktenis bija izšķirts, un komandas vairāk uzticējās rezervistiem. Spēles turpinājums vairs nebija tik rezultatīvs, bet Gulbeni – 86:63.

Gulbenes komandā labāko spēli sezonā aizvadīja Raimonds Gabrāns, kuram 19 punkti, 8 atlēkušās bumbas, 7 rezultatīvas piespēles un 4 pārtvertas bumbas EFF +31, produktīvi spēlēja arī Mārtiņš Rozenbergs - 17 punkti un 12 atlēkušās bumbas.

“Gulbenes Buki/BJSS” – “Kandava/Compor” - 86:63 (28:14; 22:19; 25:18; 11:12)

“Gulbenes Buki/BJSS”: R.Gabrāns - 19 (7rp+9ab+4pb EFF 31), M.Rozenbergs - 17 (12ab+2pb), R.Mednis - 15 (9ab,) I.Aizpurs - 12 (6ab+5rp), S.Bēts – 10 (6ab), M.Čaupjonoks - 9, K.Šulcs - 4, E.Krukovskis, M.Freijs, A.Brūniņš
Avots: basket.lv

Komentāri 2

janka

vai kads var pateikt kad spēle ir kada gulbenee?

pirms 3 gadiem, 2017.12.19 15:01

...

sekojiet līdzi komandu spēļu kalendāram, rezultātiem utt... mājas lapā www.basket.lv (Nākamā spēle 29.12. Rīgā ar "Turību", Gulbenē tātad visticamāk tiksimies Jaunajā gadā)

pirms 3 gadiem, 2017.12.20 10:27