Basketbols: Buki pārspēj "Rīga/Rīdzene/LU" komandu 3

Šovakar, 1. februārī, spēlē "Gulbenes Buki" savā laukumā pārspēja "Rīga/Rīdzene/LU" komandu ar rezultātu 86:70. Rezultatīvākais Buku rindās bija Gundars Rauza - ar 26 punktiem.

Spēles sākums veiksmīgāks padevās viesiem, pirmajās minūtēs izvirzoties vadībā ar 5:0. Tomēr līdz 4. minūtei Buki rezultātu izlīdzināja - 9:9. Ceturtdaļas izskaņā Nauris Rikveilis ar precīzu tālmetienu izvirzīja mājiniekus vadībā (18:15). Ceturtdaļu Gulbenes komanda noslēdza jau ar 5 punktu pārsvaru - 20:15.

Līdzīgi kā spēles sākumā, arī otro ceturtdaļu viesi iesāka veiksmīgāk, samazinot rezultāta starpību līdz minimumam (25:24). Taču Buki neļāva pretiniekam gūt virsroku spēlē - ceturtdaļas vidusdaļā, pateicoties Šelderam un Rikveilim, tika sasniegts jau 7 punktu pārsvars (36:29). Savukārt pirmā puslaika beigas lieliski aizvadīja Kaspars Kalniņš, palielinot Buku pārsvaru līdz 10 punktiem - 45:35 -, ar šādu rezultātu arī noslēdzot spēles pirmo pusi.

Arī trešās ceturtdaļas sākumā Rīdzene atguva 3 punktus (49:35). Ceturtdaļas vidū mājiniekiem gan izdevās atgūt 10 punktu pārsvaru (56:46), taču ne nosargāt to. Trešo desmitminūti komandas noslēdza ar rezultātu 63:57 - joprojām vadībā bija Buki.

Pēdējās ceturtdaļas sākumā lieliski nospēlēja Gundars Rauza, izcīnot Bukiem jau 14 punktu pārsvaru (74:60). Augstāko pārsvaru spēlē sasniedza Einārs Kaļva ar precīzu metienu no groza apakšas - 78:60. Spēle noslēdzās ar rezultātu 86:70.

Veiksmīga šī spēle izrādījās arī Dainim Mikolajam, kurš, realizējot precīzu tālmetienu, kvalificējās alus darītavas Baltika rīkotā konkursa finālam. Arī Dainim būs iespēja cīnīties par jaunu auto "Škoda Octavia".

Nāc un piedalies arī Tu tālmetienu konkursā un atbalsti savu komandu cīņā par uzvaru nākamajā spēlē Gulbenē jau 11. februārī pret Ventspils augstskolas komandu, spēles sākums - pu7lksten 14:00!

"Gulbenes Buki" - "Rīga/Rīdzene/LU" 86:70 (20:15; 25:20; 18:22; 23:13).

"Gulbenes Buki": Rauza 26p., Kalniņš 17p., Kliests 11p., Kaļva 10p., Sniķis 6p.+15AB, Rikveilis 6p., Lišiks 4p+7AB, Šelders 4p., Kokorevičs 2p., Šmagris, Mičulis, Lūsis.

"Rīga/Rīdzene/LU": Saknītis 24p., Zēbergs 15p., Straudovskis 10p..