Basketbols: Buki piekāpjas ogrēniešiem

Vakar, 9. martā, Gulbenes sporta centrā "Gulbenes Buki" aizvadīja kārtējo LBL 2. divīzijas regulārās sezonas spēli, kurā saspringtā cīņā piekāpās Ogres komandai ar rezultātu 81:86.

Spēles sākums veiksmīgāks padevās viesiem, kas izvirzījās vadībā ar 6:0. Bukiem atgūt zaudēto palīdzēja Mika Sokolova gūtie 6 punkti pēc kārtas (6:8). Taču līdz ceturtdaļas vidum Ogres komanda pārsvaru bija atguvusi - 16:9. Līdzīgi noslēdzās arī pirmās 10 minūtes - 25:19 - vadībā bija Ogre.

Otrās ceturtdaļas pirmajās 3 minūtēs situācija laukumā nemainījās, Ogres komanda joprojām atradās vadībā ar 6 punktu pārsvaru (25:31). Taču ceturtdaļas vidū pēc Sokolova tālmetiena mājinieki pirmo reizi spēlē panāca neizšķirtu - 33:33 - un jau nākamajā uzbrukumā Ingars Aizpurs izvirzīja komandu vadībā - 35:33. Savukārt ar Kazāka precīzo tālmetienu gulbenieši noslēdza pirmo puslaiku, atrodoties vadībā ar 38:35.

Trešās ceturtdaļas pirmās trīs minūtes Bukiem vēl izdevās nosargāt vadību, tomēr situācija mainījās ceturtdaļas vidū. Pēc Riharda Strauta precīzā 2 punktu metiena ogrēnieši atguva vadību spēlē un nosargāja to arī līdz trešās ceturtdaļas beigām - 63:56.

Pēdējās spēles desmit minūtes ar precīzu tālmetienu atklāja viesi, palielinot pārsvaru līdz +10 (66:56). Ceturtdaļas vidū Bukiem uz īsu brīdi izdevās atspēlēt 5 punktus (63:68), ar ko arī tika aizsākta pēdējā saspringtā cīņa par uzvaru šajā spēlē.

Pēdējā spēles pusotrā minūtē abas komandas kopā sameta 23 punktus (10:13). Taču Bukiem neizdevās vēlreiz atgūt zaudēto un nācās atzīt Ogres komandas pārākumu, piekāpjoties ar rezultātu 81:86.