Basketbols: Buki revanšējas 3

"Gulbenes Buki" vakar guva skaistu uzvaru otrajā pusfināla spēlē, savā laukumā pārspējot Ventspils augstskolas komandu ar rezultātu 86:72. Vienu no labākajām spēlē Buku sastāvā aizvadīja Mikus Sokolovs, viņa kontā - 27 punkti, 12 atlecošās bumbas un 5 rezultatīvas piespēles.

Spēles sākumā nelielu pārsvaru guva mājinieki - pēc Sokolova precīzā tālmetiena +4 (12:8). Līdz ceturtdaļas vidum Bukiem izdevās palielināt pārsvaru vēl par pāris punktiem - 16:8. Tomēr viesi 2 minūtes pirms perioda beigām panāca neizšķirtu - 20:20, un pirmās spēles desmit minūtes noslēdzās ar ventspilnieku minimālu pārsvaru - 24:22.

Pirmajās otrās ceturtdaļas minūtēs gulbenieši atguva zaudēto - Agra Kazāka efektīvais slam dunk izlīdzināja rezultātu - 24:24. Līdz ceturtdaļas vidum Bukiem, veiksmīgi saspēlējoties, tika panākts jau 7 punktu pārsvars (33:26), taču nopelnītās piezīmes ceturtdaļas otrā pusē ļāva viesiem izlīdzināt rezultātu un jau atkal noslēgt ceturtdaļu sev par labu - 40:42.

Trešās ceturtdaļas pirmā puse aizritēja līdzīgā cīņā. Kaut gan perioda vidū viesi spēja izvirzīties vadībā pat ar +5 (49:54), Buki spēja atgūt zaudēto ar soda metienu palīdzību (54:54) un ceturtdaļas beigās, Sokolovam līdz ar finālsvilpi raidot bumbu grozā no pustālās distances, panākt 4 punktu pārsvaru pēc 30 nospēlētām minūtēm - 58:54.

Pēdējās desmitminūtes sākumā ventspilnieki vēl centās izlīdzināt rezultātu, taču neveiksmīgi. Ceturtdaļas vidū, Sokolovam pielabojot Rauzas, Bukiem jau +6. Turpinot iesākto, Buki augstasinīgi realizēja vēl divus tālmetienus, panākot jau +10 (75:65).

Buki līdz pa spēles beigām, precīzi un uzmanīgi strādājot gan aizsardzībā, gan uzbrukumā, nosargāja uzvaru šajā spēlē - 86:72.

Komentāri 3

princs

šovakar trešā spēle Ventspilī - lai veicas džeki un ceru, ka Gulbenē varēsim fanot spēlēs par pirmo vietu!