Basketbols: "Buki" uzkurina publiku ar spraigu spēli 7

Pašu mājās sestdien, 15.oktobrī, basketbola komanda “Gulbenes Buki/ BJSS” dinamiskā spēlē ar “Valmiera Glass/Vidzemes augstskola” tomēr cieta sakāvi ar rezultātu 61:66. Aizvadot saspringtas pirmās ceturtdaļas, spēles otrajā puslaikā valmieriešiem tomēr izdevās izrauties priekšgalā.

“Gulbenes Buki/ BJSS” galvenais treneris Artūrs Brūniņš komentē: “Spēle nebija slikta, rezultāts bija līdzīgs. Uzskatu, ka mēs varējām vinnēt. Pievīla precizitātes trūkums metienos. Acīmredzot spēlētājiem ir par maz tieši metienu treniņu. Ja netrenējas metienos pietiekami daudz, tas spēles laikā parādās. No apakšas metot daudzreiz bija garām. Soda metieni – garām. Tāpēc likumsakarīgi - beigās bija zaudējums. Ar tik zemu metienu procentu. Tajā pašā laikā aizsardzībā ļoti labi nospēlējām. Tā ka plus mīnus viss tika izdarīts pareizi.”

A.Brūniņš pateicas skatītājiem par atbalstu. Viņš saka: “Bija super! Iespējams, tāda atsaucība tāpēc, ka Daumanta Dreiškena faktors bija. Daumants mums sastāvā debitēja un tas piesaistīja noteikti skatītājus. Protams, ir patīkami, ja tribīnes ir pilnas un skatītāji atbalsta komandu un dzen uz priekšu. Ceru, ka arī turpinās nākt uz spēlēm un atbalstīt mūsu komandu. Tas vienmēr ir jauki, ja ir skatītāji, kuri kaut vai fano par pretinieku komandu. Patīk, ja nāk, skatās un atbalsta vienu komandu vai otru. Galvenais, ka spēle notiek kādam, kas jūt līdzi. Ja vēl kāds nobļaujas “Buki – labākie!”, tad vispār... Tad tas nav tikai mūsu komandas sauklis. Tad tas ir arī atbalstītāju sauklis.”  

Spēles laikā tika uzturēta intriga. Sākumā izrāvās valmierieši. Izcīnot vairākas bumbas uzbrukumos, “Gulbenes Buki/BJSS”  pietuvojās pavisam tuvu – ceturtdaļa noslēdzās ar rezultātu 14:16. Sajūtot mazo punktu atšķirību,  mūsu spēlētāji sajuta spēles garšu. “Gulbenes Bukiem” uz brīdi bija pat 6 punktu pārsvars. Puslaiks jau noslēdzās ar rezultātu 32:40. Otro puslaiku lieliski nospēlējot aizsardzībā un ar Reiņa Ermansona precīzajiem metieniem, “Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola” turpināja spēlēt vadībā. Pēdējās sekundēs gulbeniešu iemestais tālmetiens tomēr neļāva mājiniekiem spēli noslēgt par labu sev.

“Gulbenes Buki/BJSS”: Caune 17+6 ab, Mednis 10+7ab, Lūsis 9, Rikveilis 8, Kromulis 4, Leitāns 4, Lišiks 4, Duļevskis 3, Pētersons 2, Čaupjonoks, Dreiškens, Kalniņš.

Pievieno komentāru

Komentāri 7

Robis

Gulbenes komandas vidējais vecums 23,60 gadi. Pēc lietderības koeficienta, komandā labāko desmitnieku sastāda Lūsis (Gulbene), Caune (no Jēkabpils), Mednis (no Rīgas), Rikveilis (Gulbene), Kromulis (no Liepājas), Duļevskis (no Valmieras), Leitāns (no Ventspils), Lišiks (Gulbene), Pētersons (Gulbene) un Čaupjonoks (no Jēkabpils). Četri gulbenieši un seši ārzemnieki, bet kur jaunie basketbolisti no novada BJSS?

pirms 4 gadiem, 2016.10.18 15:02

Buks

Tur no Bukiem tikai vārds ir palicis un to pašu derētu nomainīt, lai nedara kaunu kādreizējai komandai. ASK/Buki cīnījās par medaļām LBL, tagadējā inkarnācija nevar pat skolēnu un studentu komandas apspēlēt.

pirms 4 gadiem, 2016.10.18 15:50

Robim

Jaunie spēlē jaunatnes līgā,LBL2 tas nau jaunatnes līga!Un diemžēl to jaunieši ir tik cik ir....Var ņemt citas pilsētas +- tāda pati situācija.Bērniem tagad sports nu tā,nau tās intereses kā agrāk))

pirms 4 gadiem, 2016.10.19 12:41

VissZinītis

Piedod mīļais cilvēciņ,ja tu nezini,no kurienes ir spēlētāji,tad lūdzu neraksti pilsētas klāt,jo dažiem sajauktas pilsētas.Kas kopumā ir tā,5 gulbenieši un 5 no citām pilsētām,ne vienu ārzemnieku te neredzu

pirms 4 gadiem, 2016.10.21 16:49

bumba

Vakar spēles izskaņā Rīgā ar 65:62 izmocīta uzvara pret DNS/SB skolniekiem. Artūr, Gati, Ivar, jūs tiešām nesaprotiet, kurš jums traucē strādāt?

pirms 4 gadiem, 2016.10.20 20:51

Pārsteigums

Nu tad atklāj šo noslēpumu,kurš traucē strādāt??

pirms 4 gadiem, 2016.10.21 16:46

Sports