Basketbols: Buki uzvar, cīņa par bronzu turpināsies Jūrmalā 1

Gulbenes Buki šovakar revanšējās Jūrmala/Fēnikss komandai par zaudējumu pirmajā spēlē, uzvarot savās mājās ar rezultātu 83:70. Lielisku spēli šodien aizvadīja Māris Sniķis - viņam 22 punkti (10 no 14 2p.-metieniem) un 12 bumbas zem groziem. Vairāk foto šeit.

Buki, sākot ar spēles pirmajām minūtēm, jau izvirzījās vadībā - 7:2 pēc nospēlētām 3 minūtēm. Vadību izdevās nosargāt līdz ceturtdaļas 7. minūtei, kad viesi pirmo reizi izvirzījās vadībā ar 21:20. Pēdējā minutē Gundars Rauza atguva gulbeniešiem vadību spēlē, noslēdzot pirmo ceturtdaļu ar rezultātu 24:21.

Otrās ceturtdaļas sākumā Ingars Aizpurs palielināja pārsvaru līdz +5 (28:23), savukārt ceturtdaļas vidū pēc Sniķa un Rauzas lieliskas saspēles tika panākts jau 9 punktu pārsvars (34:25). Ceturtdaļas beigās jūrmalnieki ar soda metienu palīdzību vēlreiz samazināja pārsvaru (41:36), taču Bukiem izdevās apturēt viesu iniciatīvu, nosargājot 7 punktu pārsvaru (45:38).

Trešās ceturtdaļas sākums Bukiem atkal aizritēja lieliski, pirmajās minūtēs tablo rādīja jau + 12 mājiniekiem (57:45). Šādu pārsvaru, pateicoties Agra Kazāka "snaipera dotībām", izdevās nosargāt līdz pat ceturtdaļas beigām - 68:56.

Pēdējās desmitminūtes sākumā abas komandas pieļāva daudz kļūdu gan uzbrukumā, gan aizsardzībā. Tomēr Bukiem izdevās veiksmīgi apstādināt šo "kļūdu maratonu", panākot jau +16 (72:56). 13 līdz 16 punktu pārsvars tika nosargāts visu atlikušo spēles laiku, "Gulbenes Bukiem" uzvarot otrajā mačā ar rezultātu 83:70 un panākot izlīdzinājumu sērijā 1:1.

Gulbenes Buki - Jūrmala/Fēnikss 83:70 (24:21; 21:17; 23:18; 15;14).

Gulbenes Buki: Sniķis 22p.+12AB, Kazāks 18p., Aizpurs 17p.+11AB, Rauza 14p., Sokolovs 6p.+10AB +8RP, Pētersons 6p..

Jūrmala/ Fēnikss: Raiskums 17p.+9AB, Bučs 15p., Dambergs 13p..

malači lai veicās ,laba spēle tā tik turpināt.

pirms 9 gadiem, 2011.04.28 14:35