Basketbols: Buki zaudē ogrēniešiem

"Gulbenes Buki" 14.decembra spēli aizvadīja Ogrē. Šajā spēlē tika piedzīvots zaudējums ar rezultātu 85:58. Buku sastāvā šoreiz nebija pieteikti komandas pieredzējušākie spēlētāji - Gundars Rauza un Māris Sniķis.

Komandu sākumsastāvi: "Gulbenes Buki" - Einārs Kaļva, Mārtiņš Pētersons, Kaspars Kalniņš, Nauris Rikveilis, Alvis Šmagris.

"Ogres BS" - Jānis Jaundālders, Jānis Lasmanis, Artūrs Ķiploks, Rihards Strauts, Romāns Vaivodišs.

Šoreiz veiksmīgāks spēles sākums padevās mājiniekiem, kas izvirzījās vadībā ar 12:4. Ceturtdaļas vidusdaļā ogrēniešu pārsvars jau bija sasniedzis 11 punktus (18:7). Kaut gan Mārtiņš Pētersons Bukiem vēl atguva 3 punktus (20:12), tomēr Ogres komanda noslēdza pirmo ceturtdaļu ar 12 punktu pārsvaru (24:12).

Savukārt otro ceturtdaļu Buki iesāka lieliski, pirmajā minūtē atgūstot 5 punktus (24:17). Līdz pat ceturtdaļas pēdējai minūtei Buki, veiksmīgi strādājot uzbrukumā, spēja noturēt 8-10 punktu starpību.

Pirmā puslaika izskaņā Lasmanis un Strauts tomēr vēlreiz palielināja mājinieku pārsvaru - 46:32.

Trešās ceturtdaļas pirmajā pusē Ogres komanda panāca jau 24 punktu pārsvaru 61:37. Taču līdz ceturtdaļas pēdējai minūtei Buki, veicot nelielu izrāvienu (7:0), atkal samazināja rezultāta starpību līdz 17 punktiem (61:44), ar šādu rezultātu arī noslēdzot spēles trešo desmitminūti.

Pēdējās ceturtdaļas sākumā ogrēnieši atguva 20 punktu pārsvaru (69:49), līdz 8. minūtei palielinot to pat līdz +32 (83:51). Spēles izskaņā lieliski nospēlēja Einārs Kaļva, atgūstot Bukiem 5 punktus. Spēle noslēdzās ar rezultātu 85:58.

Gulbenes Buki - Ogres BS 85:58 (24:12; 22:20; 15:12; 24:12).

"Gulbenes Buki": Kaļva 19p., Kalniņš 19p., Pētersons 9p., Ivanovs 5p., Šmagris 3p., Rikveilis 2p., Mičulis 1p., Graumanis.

"Ogres BS": Lasmanis 23p.+15AB, Jaundālders 18p., Ķiploks 12p., Sīpoliņš 12p.

Nākošā Gulbenes Buku spēle jau šo svētdien - 18.12. - izbraukumā pret BK VEF, spēles sākums: 14:00!