Basketbols: “Buki” zaudē pirmajā astotdaļfināla mačā 7

“Gulbenes Buki/BJSS” svētdien savās mājās uzņēma “Ogre/Kumho Tyre-2” pirmajā izslēgšanas spēlē.  Diemžēl nācās piedzīvot zaudējumu ar rezultātu 65:81 (11:12; 16:  27; 21:15; 17:27). Vadības maiņa spēlē notika divas reizes, bet neizšķirts bija četras reizes.

Spēle Gulbenē iesākās līdzīgi un ļoti nerezultatīvi. Gulbenes komanda vienīgo vadību spēlē ieguva sestajā minūtē, kad pēc precīza Mārtiņa Rozenberga metiena izvirzījās vadībā 8:6. Pirmajā ceturtdaļā spēle bija ļoti nervoza un komandas meklēja savu spēli.  Ogres komanda pirmo ceturtdaļu noslēdza ar minimālu pārsvaru (+1).

Otrās ceturtdaļas sākumā ogrēnieši veica 10:0 izrāvienu, kas ļāva iegūt jau 11 punktu pārsvaru - 22:11, Madaram Kokinam šajā izrāvienā - 8 punkti.  Dažas minūtes vēlāk viesi ieguva jau 14 punktu vadību - 29:15. Spēles turpinājumā gulbenieši līdzsvaroja spēli, bet joprojām ogrēnieši bija vadībā, puslaikā ejot atpūtā (+12) - 39:27.

Trešajā ceturtdaļā “Buki” sāka savu pakaļdzīšanos - 28. spēles minūtē gulbenieši bija samazinājuši rezultāta starpību līdz nieka 3 punktiem - 46:49, tomēr tuvāk viņi vairs šajā spēlē netika. Trešā ceturtdaļa beidzās par labu viesiem - 56:48.

Ceturtās ceturtdaļas sākumā pie rezultāta 51:58 Ogres basketbolisti  atkal veica 10 punktu izrāvienu - 51:68, pēc tā vairs Gulbenes komanda nespēja atgūties. Spēles 37.minūtē Ogres basketbolisti sasniedza lielāko vadību spēlē (+22) - 75:53. Spēles beigās notika cīņa par rezultāta starpību un gulbenieši nedaudz samazināja ogrēniešu pārsvaru. Spēle beidzās ar rezultātu 81:65 “Ogre/Kumho Tyre 2” labā.

Interesanti, ka Gulbenes komanda laukumā laida visus 12 spēlei pieteiktos spēlētājus, Ogres basketbolisti izmantoja 7 spēlētāju rotāciju.

Ogrēniešu rindās rezultatīvākais ar 20 punktiem – M.Kokins, Dāvids Atelbauers guva 19 punktus un atdeva 5 rezultatīvas piespēles, 18 punkti un 9 bumbas pie groziem - Sandrim Jēkabsonam. Mājinieku rindās 18 punkti un 5 rezultatīvas piespēles - visu spēli nospēlējušajam amerikānim Maiklam Panaggio.

"Neizpildījām spēles plānu aizsardzībā. Ļāvām izspēlēt Ogres basketbolistiem brīvus metienus uz perimetra, kā arī nenogurdinājām garos pretspēlētājus, kuri mums ļoti apgrūtināja uzbrukumā. Ja mūs uzvarēja pretinieku komanda mājās, centīsimies to pašu izdarīt izbraukumā un pagarināt sezonu," komentē treneris Artūrs Brūniņš.

Atbildes spēle notiks Ogres 1.vidusskolas zālē šodien - gulbeniešiem jāatspēlē 16 punktu pārsvars vai arī sezona būs beigusies.

Gribu zināt....

Liekas, ka 20pt., bet ne par to ir stāsts! tas vienkārši ir nožēlojami! :( Pat sporta skolas vecāko grupu spēlētāji netiek iesaistīti, kas tad būs pēc gada vai diviem?!

pirms 4 gadiem, 2017.03.28 16:04

Nekā nav

Madonas komandā spēlē tikai 17-18 gadus jauni puiši. Mums neviens. Ko tad tie daudzie basīša treneri visus gadus dara, ja pat 2.līgai nevienu nevar sagatavot? Kad kāds Gulbenes jaunais basketbolists ir uzaicināts uz kādu latvijas jaunantnes izlasi? Un visiem novada vadītājiem un pusvadītājiem tas ir pie kājas. Direktors tik rullē!

pirms 4 gadiem, 2017.03.28 19:22