Basketbols: "bukiem" izbraukumā - zaudējums

Latvijas Basketbola līgas 2.divīzijas spēlē otrdienas vakarā mūsu "Gulbenes BJSS/Buki" ar 60:94 zaudēja "VEF skolas" komandai.

Spēles rezultāts tika atklāts tikai pēc nepilnām divām minūtēm, kad pirmos punktus guva "VEF skola". Arī nākamajās minūtēs "vefieši" turpināja gūt punktus un audzēt pārsvaru, bet gulbenieši pirmajās piecās minūtēs spēja atbildēt tikai ar vienu Gundara Rauzas soda metienu. Līdz pirmās ceturtdaļas beigām Gulbenes komanda tomēr atguvās un spēja pietuvoties līdz mīnus 5 (14:19). Otro ceturtdaļu mājinieki uzvarēja krietni pārliecinošāk - ar 16 punktu pārsvaru un pēc pirmā puslaika bija vadībā ar 45:24.

Trešās ceturtdaļas sākumā "VEF skolas" komanda turpināja savu ofensīvu, panākot pat plus 27, tomēr ceturkšņa otrajā pusē "Buki" atguvās un ar Māra Baranovska un Rinalda Mihailova gūtajiem punktiem spēja nedaudz pietuvoties rīdziniekiem. Mājinieki gan turpināja kontrolēt spēles gaitu arī ceturtajā ceturtdaļā, svinot uzvaru ar 94:60.

Gulbeniešu rindās 14 punkti un 9 atlēkušās bumbas - M.Baranovskim, bet 13 punktus un 10 bumbas pievienoja Mārtiņš Pētersons.

Abām komandām turnīra tabulā šobrīd ir vienāds punktu skaits, taču mūsu basketbolisti ir aizvadījuši par vienu spēli vairāk. "Buki" nākamo spēli aizvadīs 24.februārī, pie sevis uzņemot "Līvānus".

"VEF skola" - "Gulbenes BJSS/Buki" - 94:60 (19:14, 26:10, 27:23, 22:13).

"Gulbenes BJSS/Buki": M.Baranovskis - 14 punkti (9 atlēkušās bumbas), M.Pētersons - 13 punkti (10 atlēkušās bumbas), R.Mihailovs - 9 punkti, Nauris Rikveilis - 6 punkti, Ervīns Ivanovs - 6 punkti, Gundars Rauza - 4 punkti, Krišjānis Graumanis - 4 punkti, Dainis Mikolajs - 3 punkti, Jānis Melngailis - 1 punkts, Sandis Icaks.