Basketbols: “Bukiem” - pārliecinoša uzvara 2

Gulbenes BJSS/ "Buki" trešdien viesos ar rezultātu 93:66 pārspēja BS "Rīga/ Rīdzene/ LU" vienību.Gulbeniešiem šī ir otrā uzvara septiņās spēlēs.

Kā vēsta "www.sportacentrs.com", spēle iesākās līdzīgā cīņā, tomēr, tuvojoties ceturtdaļas beigām, abas komandas apmainījās izrāvieniem. Sākumā gulbenieši guva sešus bezatbildes punktus, pēc tam ar pieciem atbildēja mājinieki, bet ceturtdaļas beigās viena punkta pārsvaru mūsējiem nodrošināja Rinalda Mihailova tālmetiens.

Otrajā ceturtdaļā neviena komanda nespēja atrauties līdz pat ceturtdaļas otrajai pusei, kad gandrīz četru minūšu laikā gulbenieši guva 13 punktus pēc kārtas. Mājinieku uzbrukums spēja atdzīvoties tikai uz puslaika pēdējo pusotru minūti, kad rīdzinieki spēja nedaudz sadeldēt rezultāta starpību, tomēr pēdējā sekundē iemestais Gundara Rauzas tālmetiens visus pūliņus padarīja veltīgus. Gulbenieši vadībā pēc pirmā puslaika ar +10 (44:34).

Trešajā ceturtdaļā ar Māra Baranovska tālmetienu "Buki" spēja palielināt rezultāta starpību līdz pat +19, tomēr līdz pēdējās ceturtdaļas sākumam mājinieki to samazināja līdz 15 punktiem. Lai gan pārsvars bija ievērojams, nekas neliecināja, ka gulbenieši gatavojas atslābināties - ceturtajā ceturtdaļā laukumā devās rezultatīvie Mārtiņš Pētersons, M.Baranovskis un G.Rauza.

M.Baranovskis astoņas minūtes un 20 sekundes līdz ceturtdaļas beigām panāca jau +20. Rezultāta starpība līdzīgi arī turējās līdz spēles beigu daļai, kad pēdējās divās minūtēs gulbenieši palielināja apgriezienus.

Spēles rezultāts - 93:66.

Gulbeniešu rindās lielisku spēli aizvadīja M.Baranovskis (24 punkti un 11 atlēkušās bumbas), M.Pētersons (21 punkts un 12 atlēkušās bumbas), G.Rauza (16 punkti, 8 bumbas un 5 rezultatīvas piespēles) un Agris Kazāks (11 punkti, 11 atlēkušās bumbas un 6 rezultatīvas piespēles).