Basketbols: ceturtdaļfināla spēlē Buki gūst pārliecinošu uzvaru pār ogrēniešiem 4

7. aprīļa ceturtdaļfināla spēlē "Gulbenes Buki" guva pārliecinošu uzvaru pār Ogres BS - 79:64. Rezultatīvākais šoreiz Buku rindās bija Mikus Sokolovs, viņa kontā - 25 punkti un 8 atlecošās bumbas. Vairāk foto šeit.

Pirmās ceturtdaļas sākumu veiksmīgāk aizvadīja viesi, izvirzoties vadībā ar 13:8, taču mājiniekiem izdevās sadeldēt pretinieku pārsvaru, gūstot 10 punktus pēc kārtas un izvirzoties vadībā ar 18:13. Tomēr ceturtdaļas pēdējās minūtes rezultatīvāk aizvadīja viesi, noslēdzot pirmo ceturtdaļu ar rezultātu 20:18 (vadībā Gulbenes Buki).

Otro ceturtdaļu Buki atkal iesāka ar 10 bezatbildes punktiem - 30:18. Līdz otrās ceturtdaļas 8. minūtei Ogres komandai izdevās atkal samazināt pārsvaru līdz -4, tomēr, pateicoties Gundara Rauzas lieliskajai darbībai uzbrukumā, Buki varēja noslēgt pirmo puslaiku ar 10 punktu pārsvaru (36:26).

Trešo ceturtdaļu abas komandas aizvadīja ar mainīgiem panākumiem. Lai arī Ogres komanda izmisīgi mēģināja sadeldēt Buku pārsvaru, tomēr tas neizdevās - ogrēnieši tikai ceturtdaļas vidū uz īsu brīdi samazināja pārsvaru līdz -5 (45:40). Trešā perioda beigas lieliski aizvadīja Gundars Rauza un Mikus Sokolovs, minūti pirms beigām panākot Bukiem pat +15. Trešā ceturtdaļa noslēdzās ar rezultātu 57:45 - "Gulbenes Bukiem" par labu.

Pēdējās desmitminūtes sākumu Buki aizvadīja pārliecinoši, palielinot pārsvaru līdz pat +20 (71:51). Spēles izskaņā mājiniekiem laukumā devās arī "rezervistu soliņš", un "Gulbenes Buki" guva pārliecinošu uzvaru otrajā ceturtdaļfināla spēlē pret Ogres BS ar rezultātu 79:64.

Vakar noskaidrojās arī Gulbenes komandas pusfināla pretinieki, un tā būs Ventspils augstskolas komanda, kas ceturtdaļfināla trešajā spēlē savā laukumā pieveica Liepāja 2 komandu ar rezultātu 76:66.

Gulbenes Buki - Ogres BS 79:64 (20:18; 16:8; 21:19; 22:19).

Gulbenes Buki: Sokolovs 25p.+8AB, Rauza 21p.+9AB+4RP, Aizpurs 14p.+9AB, Kazāks 9p., Sniķis 5p., Šimanovskis 3p., Pētersons 2p..