Basketbols: Egila Čakara kausu arī šogad izcīna "vecie buki"

24. aprīlī Gulbenes sporta centra basketbola zālē pulcējās skatītāji, spēlētāji, treneri no dažādām Latvijas malām, lai cīnītos par Egila Čakara piemiņas kausu. Šogad par kausu cīnījās četras komandas - Buki, "Gulbenes Buki", "Liepājas Lauvas" 2 un BA "Turība". Vairāk foto šeit.

 

Pēc neilgas atklāšanas ceremonijas, pirmajā mačā savā starpā tikās bijušo Buku basketbola komanda Agra Galvanovska vadībā un "Gulbenes Buki" - ar treneri Arvi Stecki. Šī gada abu Buku komandu sastāvi bija šādi:

 

Buki: Artūrs Brūniņš, Māris Baranovskis, Agris Kazāks, Gundars Rauza, Pāvels Veselovs, Daumants Dreiškens, Raimonds Gabrāns, Ritvars Traidāss un komandas kapteinis - Jānis Graudiņš.

 

Savukārt, "Gulbenes Buku" sastāvā spēlēja arī Mikus Sokolovs, Ingus Jakovičs, Artūrs Lūsis un Ronalds Elksnis.

 

Atklāšanas spēlē pārāki bija "vecie Buki", uzvarot ar rezultātu 69:84 (17:16; 11:27; 23:16; 18:25).

 

Otrajā spēlē Liepājas Lauvas 2 pieveica BA Turība ar rezultātu 77:67. Spēles puslaiku pārtraukumā savā starpā uz nelielu metienu sacensību tika aicinināts viens spēlētājs no katras komandas. Šo sacensību izdevās uzvarēt Liepājas Lauvas 2 spēlētājam Kristapam Migliniekam.

 

Turnīra dienas otrajā pusē tika aizvadīta spēle par 3.-4. vietu. Laukumā devās "Gulbenes Buku" un BA "Turība" komandas. Pārliecinošu uzvaru guva Pētera Višņēvica audzēkņi, uzvarot ar rezultātu 90:52. Tādējādi 3. vietu ieguva BA "Turība" un 4. vietu - "Gulbenes Buki". Gulbeniešu komandā par labāko spēlētāju tika atzīts Ingars Aizpurs.

 

Spēles puslaiku pārtraukumā tika aizvadīts komandu treneru konkurss, kurā pēc sīvas un ilgstošas cīņas uzvaru guva Agris Galvanovskis.

 

Spēlē par 1.-2. vietu Buki guva skaistu uzvaru pār Kaspara Mājenieka "Liepājas Lauvas 2" komandu - 79:63 . Par labāko spēlētāju čempionu komandā tika atzīts Daumants Dreiškens.

 

Spēles starplaikā savstarpēji sacentās šā basketbola turnīra sponsori - pārstāvjiem bija jāraida bumba grozā ar rokās uzvilktiem boksa cimdiem. Uzvaras metiens šoreiz padevās Gulbenes novada izglītības, kultūras un sporta nodaļas vadītājam Arnim Šķēlam.

 

Paldies turnīra atbalstītājiem un skatītājiem!

 

Uz tikšanos nākamgad!

 

Pievieno komentāru

Sports