Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Basketbols: “Gulbenes Buki/ BJSS” aizvada veiksmīgu turnīru Beļģijā

Mūsu basketbola komanda “Gulbenes Buki/ BJSS” pagājušajā nedēļā piedalījās Beļģijā, NATO centrālajā Eiropas bāzē – SHAPE. Mūsējie turnīrā izcīnīja 2.vietu.

Šajā starptautiskajā basketbola turnīrā šogad piedalījās astoņas komandas – Latvija, Lietuva, Itālija, ASV, Beļģija, Nīderlande, Lielbritānija un “SHAPE” (Sabiedroto spēku Augstākās pavēlniecības Eiropā komanda).

Finālā piekāpjas lietuviešiem
Mūsu komanda, pārstāvot Latvijas valsti, cīņas uzsāka vienā grupā ar Beļģijas, Lietuvas un “SHAPE” komandu. Pirmajā spēlē, tiekoties ar Beļģijas komandu, mūsu komanda guva uzvaru ar rezultātu 78:40. Nākamajā spēlē viņiem pretim stājās “SHAPE” komanda, kuru mūsējie sagrāva ar rezultātu 101:42. Trešajā spēlē Gulbenes basketbolistiem bija jācīnās ar lietuviešiem. Diemžēl šajā spēlē piedzīvots zaudējums ar 61:68. Tādējādi apakšgrupā mūsējie ierindojās 2.vietā. Turpinājumā mūsu basketbolistiem nācās spēlēt pret otras apakšgrupas 1.vietas ieguvējiem - Itālijas komandu. Šajā cīņā gulbenieši pārliecinoši uzvarēja ar rezultātu 71:56. Cīņā par uzvaru turnīrā mūsu basketbolistiem nācās atkal spēkoties ar lietuviešiem. Diemžēl arī šoreiz mūsu puiši piekāpās lietuviešu basketbolistiem un rezultātā turnīrā izcīnīja 2.vietu.

Turnīrā 1.vietu ieguva Lietuva, 2.vietu – mūsu basketbolisti, 3.vietu – ASV, 4.vietu – Itālija, 5.vietu – Beļģija, 6.vietu – Lielbritānija, 7.vietu – Nīderlande un 8.vietu – “SHAPE” komanda.

Svarīga ir stingra disciplīna
“Kopumā var teikt, ka šis bija ļoti veiksmīgs turnīrs. Pagājušajā gadā bijām piektie, šogad – otrie. Varbūt mazliet par daudz emociju tika atstāts pusfinālā, kur uzvarējām itāļus, kas tika uzskatīti par vieniem no turnīra favorītiem, un tāpēc finālā nevarējām izrādīt pretestību tik daudz, cik vajadzētu. Lietuviešiem zaudējām gan apakšgrupu cīņā, gan arī finālā. Apakšgrupā zaudējām jau vairāk spēles beigās, bet finālā pēc smagās pusfināla spēles laikam pietrūka emociju, lai vairāk pacīkstētos ar lietuviešiem. Nebija nekas tāds, ko nevarētu vinnēt, bet tajā dienā lietuvieši bija spēcīgāki,” saka komandas galvenais treneris Artūrs Brūniņš.

“Šis tiešām nebija nekāds atpūtas brauciens. Tas bija  brauciens ar diviem maziem “busiņiem” līdz Beļģijai. Pirmā diena bija tikai brīva, visās pārējās dienās bija spēles. Mēs atradāmies NATO militārajā bāzē – nekādu izklaižu, vienkārši darbs. Puišiem tagad ir jāmēģina ātri atpūsties, jo sestdien jau turpināsies cīņas Latvijas Basketbola līgas 2.divīzijā.”

Rīt, 12.decembrī, pulksten 13.00 mūsu komanda mājās spēlēs pret komandu “Mārupes SC”.

“Šis turnīrs Beļģijā parādīja, ka viņi var cīnīties un spēlēt labi. Es viņiem teicu, ka svarīgākais ir stingra disciplīna spēles laikā. Ar tās palīdzību mēs arī itāļus uzvarējām – turējāmies stingri pie spēles uzdevuma, ievērojām disciplīnu, un tas nesa rezultātus. Domāju, ka puiši to arī būs sapratuši un izmantos to arī turpmākajās spēlēs. “Mārupes SC” komanda šobrīd ir viena no līderiem mūsu grupā, bet nav neuzvaramu komandu. Viegli nebūs, bet uzvarēt varam. Turklāt šī ir mājas spēle un noteikti palīdzēs arī savu skatītāju atbalsts,” saka A.Brūniņš.

Pievieno komentāru

Sports