Basketbols: Gulbenes Buki/BJSS piedzīvo zaudējumu pret “Valmiera Glass/ViA 1

Piektdien, 6. oktobrī, Latvijas Basketbola līgas 2. divīzijā tika aizvadītas trīs cīņas. Centrālais duelis norisinājās Valmierā, kur spēkiem mērojās divas Vidzemes komandas. Pērnās sezonas sudraba ieguvēja "Valmiera Glass/ViA" apspēlēja "Gulbenes Buki/BJSS" vienību ar rezultātu 78:68 (12:13, 23:15, 19:21, 24:19). Par to informē Dainis Mikolajs.

Vidzemes derbijā spēli veiksmīgāk iesāka ar vērā ņemamu pieredzi LBL augstākajā divīzijā uzkrājušiem spēlētājiem bruņojusies "Gulbenes Buku" vienība. Gulbenieši vadību ieguva jau mača pirmajās minūtēs un vadību noturēja gandrīz visu pirmo ceturtdaļu. "Valmiera Glass/ViA" gan vieglus punktus pretiniekiem gūt neatļāva, divas reizes ar skaistiem blokiem izceļoties Tomam Kohanovam un Jānim Engeram. Pirmā ceturkšņa izskaņā Ervīns Ivanovs grozā raidīja trīs punktu metienu, samazinot mājinieku deficītu līdz vienam punktam - 12:13. Otrās desmit minūtes ar tālmetienu iesāka Renārs Apsītis un valmierieši turpmākajās minūtēs neatskatījās, gūstot desmit punktus pēc kārtas. Pirmās ceturtdaļas vidū "Gulbenes Buku" spēlē kārtību ieveda Raimonds Gabrāns, gūstot punktus pats un metienu situācijās izvirzot komandas biedrus. Bukiem izdevās pārņemt minimālu vadību, bet puslaika izskaņa aizritēja Vidzemes Augstskolas studentu zīmē, kuri pirms došanās pārtraukumā panāca rezultātu 35:28.","komentē D.Mikolajs.

Viņš stāsta, ka, iesākoties spēles otrajam puslaikam, Valmieriešu pārsvars turējās astoņu punktu robežās. "Vistuvāk viesiem izdevās pietuvoties minūti pirms trešās ceturtdaļas izskaņas, kad Sandis Bēts ar trejaci sadeldēja Buku deficītu līdz trīs punktiem, kam Toms Kohanovs atbildēja ar diviem soda metieniem, noslēdzot periodu ar 54:49 par labu Valmieras studentiem. Noslēdzošajā ceturksnī "Gulbenes Buki" tuvāk par piecu punktu starpību piekļūt nespēja, bet Valtera Liepiņa un Oto Grīnberga pēc kārtas realizētie tālmetieni ļāva "Valmiera Glass/ViA" basketbolistiem iegūt mača izšķirošo pārsvaru. LBL 2. divīzijas vicečempioni noturēja vadību, ļaujot Robetam Zeilem un Sandim Amoliņam kopējo sadarbību uzsākt ar uzvaru - 78:68. "Valmiera Glass/ViA" rindās rezultatīvākais ar 17 punktiem bija Jānis Engers, bet Gulbeniešu rindās "double-double" rādītāji Ingaram Aizpuram - 15 punkti un 11 bumbas zem groziem," atklāj D.Mikolajs.
"Valmiera Glass/ViA" - "Gulbenes Buki" -78:68 (12:13, 23:15, 19:21, 24:19).

Valmiera Glass/ViA: Engers - 17, Ermansons - 12, Dubults - 11, Ivanovs - 11, Liepiņš - 10, Grīnbergs - 9, Kohanovs - 5, Apsītis - 3, Ābols.

Gulbenes Buki: Aizpurs - 15 (11 ab+6pb), Bēts - 13 (8 ab+7rp), Čaupjonoks - 11, Gabrāns - 8, Mednis - 8, Rikvelis - 7 (5ab), Veselovs - 4, Šulcs - 2, Krukovskis, Freijs.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Labs raksts

Mikolajs komentē, bet taču diez vai viņš brauca līdzi uz spēli un to redzēja :D Vai ir kāds otrais treneris tur pielikts?

pirms 4 gadiem, 2017.10.09 18:46

Sports