Basketbols: "Gulbenes Buki/BJSS" sezonu sāk ar uzvaru 5

Mūsu basketbola komanda “Gulbenes Buki/ BJSS” sestdien aizvadīja pirmo spēli jaunajā Latvijas Basketbola līgas 2.divīzijas sezonā. Savā laukumā uzņemot BS “Rīga”, mūsu basketbolisti izcīnīja pārliecinošu uzvaru ar 89:61.

Gulbenieši vadībā izvirzījās jau spēles sākumā. Šo iniciatīvu laukumā gulbenieši saglabāja līdz pat ceturtdaļas beigām. Pirmā ceturtdaļa beidzās ar rezultātu 28:11. Otrajā ceturtdaļā gulbenieši sasniedza pat 20 punktu pārsvaru. Lai arī uz brīdi pretinieki sasparojās un atguva astoņus punktus, mūsējie ātri vien atkal atjaunoja 21 punkta pārsvaru. Pirmais puslaiks beidzās ar rezultātu 48:28.

Trešajā ceturtdaļā cīņa ritēja līdzīgi, rezultāta starpība svārstījās ap 20 punktiem. Tuvojoties šīs ceturtdaļas izskaņai, mūsējiem izdevās panākt arī 26 punktu starpību. Iesākoties ceturtajai ceturtdaļai, varēja teikt, ka spēles liktenis jau ir izšķīries. Vienubrīd tika pārsniegts arī 30 punktu pārsvars. Spēle beidzās ar rezultātu 89:61, un mūsējie varēja svinēt pirmo uzvaru šajā sezonā.

Mūsu komandas galvenais treneris Artūrs Brūniņš atzīst, ka šie pretinieki, protams, varbūt nebija tie spēcīgākie, gan “uz papīra”, gan arī laukumā mūsu komanda bija spēcīgāka un uzvarai bija jābūt.

“Prieks, ka puiši novērtēja pretinieku un nenāca ar domu, ka tūlīt uzvarēsim, bet gāja cīnīties, un tas ir liels pluss. Protams, ir lietas, kas vēl ir jāuzlabo. Tagad būs divas spēles, kurās redzēsim mūsu patieso spēku,” saka A.Brūniņš.

“Kopumā ar spēli esmu apmierināts. Labi nospēlējām aizsardzībā, protams, epizodiski bija arī kļūdas, bet tas ir sports. Man patika, ka jebkurš, kurš nāca laukumā, nāca ar cīņassparu un maksimālu pašatdevi. Pirmajai spēlei tiešām nebija slikti! Mērķis, kā jau esmu teicis, vispirms izkļūt no apakšgrupas, lai varētu tālāk cīnīties par augstākām vietām. Šī spēle, manuprāt, parādīja, ka esam tiešām spēcīga komanda un ka mums vairāk ir jādomā pašiem par savu spēli – ja nospēlēsim tā, kā varam, es domāju, ka šogad mēs tiešām varam sasniegt augstus mērķus.”

Gulbeniešu rindās ar 20 punktiem un 9 atlēkušajām bumbām izcēlās Ronalds Elksnis, Roberta Liepiņa kontā - 13 punkti un Artūra Lūša kontā - 12 punkti.

Nākamo spēli “Gulbenes Buki/ BJSS” aizvadīs izbraukumā 14.oktobrī pret komandu “Mārupes SC”, savukārt sestdien, 17.oktobrī, pulksten 13.00 Gulbenē tiks uzņemta komanda “RSU”.

Komentāri 5

Osis

Šogad jau tiešām izskatās nopietni un cerēsim arī uz sportiskajiem panākumiem.

pirms 4 gadiem, 2015.10.12 13:46

Jānis

Viss jau labi, arī spēle okei!
Tikai komentētājs sporta zālē varētu nosaukt vismaz punktu guvējus un spēlētājus, kas iziet uz maiņu, jo komandas sastāvs ir būtiski mainījies un spēles sākumā priekšā stādīto sastāvu grūti iegaumēt.

pirms 4 gadiem, 2015.10.12 14:34