Basketbols: "Gulbenes Buki" izbraukumā minimāli piekāpjas "Bauskas BJSS/SC Mēmeles" komandai (90:89) 12

Bauskā 13. decembrī notika LBL 2 turnīra pēdējā spēle pirmajā posmā, kurā Bauskas BJSS/SC Memeles basketbolisti uzņēma Gulbenes Bukus un svinēja minimālu uzvaru - 90:89.

Gulbenes komanda uz šo spēli bija ieradusies astoņu spēlētāju sastāvā. Gulbeniešu rindās nespēlēja rezultatīvākais spēlētājs Ingars Aizpurs, kurš spēlē vidēji gūst 22 punktus un izcīna 8 atlekušās bumbas.
Spēles pirmo ceturtdaļu komandas iesāka līdzīgā cīņā, bet ceturtdaļas vidū gulbenieši ieguva lielāko pārsvaru spēlē (+6) - 17:11. Ceturtdaļas turpinājumā Bauskas komanda samazināja rezultāta starpību un pēc pirmajām desmit minūtēm atradās iedzinējos ar 24:25.

Otrās ceturtdaļas sākumā veiksmīgāk spēlēja Bauskas basketbolisti, kas pēc diviem precīziem Arņa Simsona trīs punktu metieniem izvirzījās vadībā ar (+4) - 37:33, bet spēles 16 minūtē ieguva lielāko vadību spēlē (+8) - 43:35. Ceturtdaļas beigas veiksmīgām atkal nospēlēja gulbenieši un, ejot lielajā pārtraukumā, bija atguvuši vadību - 48:47.
Pēc lielā pārtraukuma spēle turpinājās punkts punktā, un neviena komanda neieguva lielāku pārsvaru par +4. Pirms pēdējām desmit minūtēm Bauskas komanda bija izvirzījusies vadībā ar rezultātu 71:69.

Arī ceturtā ceturtdaļa aizritēja līdzīgā cīņā, bieži mainoties spēles vadībai. Izšķirošie notikumi notika pēdējās minūtēs pie neizšķirta rezultāta (86:86). Edijs Ausējs realizēja 2 punktu metienu lēcienā ar sodu.

Nākamajos uzbrukumos agresīvi nospēlēja Kristaps Šteinbergs un, realizēdams 3 no 4 soda metieniem, izlīdzināja rezultātu (89:89). Izšķirošo grozu guva Elmārs Arcimovičs, kurš 18 sekundes pirms spēles beigām trāpīja 1 soda metienu no 2. Sandim Bētam bija iespēja izraut uzvaru gulbeniešiem ,bet viņa trīs punktu metiens nebija precīzs, un Bauskas komanda svinēja laimīgu uzvaru - 90:89

Gulbenes komandā rezultatīvākais bija Sandis Bēts ar 23 punktiem, bet 21 punktu pievienoja Kristaps Šteinbergs. Bauskas komandā savu rezultativitāti līmenī noturēja Ivars Zemītis, kurš guva 28 punktus un izcīnīja 14 atlekušās bumbas, Toms Vilks Pievienoja 17 punktus.

Bauskas BJSS/ SC Mēmele - Gulbenes Buki 90-89 (24–25; 23–23; 24–21; 19-20)

Bauska: Zemītis 28 (14ab), Vilks 17, Arcimovičs 13, Simsons 13, Upenieks 7, Ausējs 7, Skrējāns 3, Meļķis, Červinskis, Karlovs

Gulbenes Buki: Bēts 23, Šteinbergs 21 (8ab) Dilevka 8, Mednis 19 (10 ab), Vīņauds 5, Šulcs 6, Rozenbergs 2, Gabrāns 5 (10 rp)

Nākamā spēle gulbeniešiem 16. decembrī pulksten 14.00 Gulbenē, kad otrā posma spēlē būs jātiekas BA Turība basketbolistiem.

Komentāri 12

ES

Kāpēc tik atbildīgā spēlē nespēlēja Ingars???
Ko ar to domā Brūniņš, jāiet pašam uz laukuma vai......

pirms gada, 2018.12.14 11:15

...

nu kāda atbildīga spēle! Vietas jau bija sadalītas pēc pirmā posma - šis rezultāts neko nemainīja

pirms gada, 2018.12.14 15:43

minivens

Vairāk mazajā busā nesalien.

pirms gada, 2018.12.14 12:10

jānis

vai tad Aizpuram vietas nebij busiņā? mājās vajadzēja atstāt otro treneri.

pirms gada, 2018.12.14 14:42

urbējs

kādam arī jastrādā

pirms gada, 2018.12.14 20:58

ES

Zaudējums nāk līdzi otrā posma spēlēs. iepazīsties ar ar turnīra norises kārtību!

pirms gada, 2018.12.14 22:25

krapāns

Labāk sūdīga uzvara,nekā skaists zaudējums.

pirms gada, 2018.12.15 08:08

Pats

Buki finālā sāks 7.vietā ar 3-3. 16.12. un 19.12. divās spēlēs ar kaimiņiem turnīra tabulā noteiks buku varēšanu.......

pirms gada, 2018.12.15 12:48