Basketbols: "Gulbenes Buki" izbraukumā uzvar BK "Saldus" komandu (88:72) 1

Latvijas basketbola līgas 2. divīzijas spēlē 8. februārī Gulbenes Buki izbraukumā pārspēja BK Saldus komandu ar rezultātu 88:72.

Gulbenes Buku komanda sastāvu papildinājusi ar pieredzējušo Mikusu Sokolovu, kurš iepriekš spēlēja Jēkabpils komandā.

Spēli labāk iesāka Gulbenes komanda, spēlēs trešajā minūtē izvirzoties vadībā ar 8:2. Spēles turpinājumā gulbenieši turpināja palielināt pārsvaru un astotajā minūtē pēc precīza Mārtiņa Vīņauda metiena panāca jau 11 punktu pārsvaru - 25:14. Ceturtdaļa noslēdzās ar 25:17 Gulbenes komandas labā.

Otrajā ceturtdaļā gulbenieši turpināja spēlēt rezultatīvi un audzēja pārsvaru, ejot lielajā pārtraukumā atradās vadībā (+18) - 53:35.

Otrajā puslaikā Gulbenes komanda turpināja dominēt uz sasniedza 32 punktu pārsvaru - 81:49.

Ceturtajā ceturtdaļā Saldus komanda spēja nedaudz sadeldēt rezultāta starpību, bet Gulbenes komanda svinēja uzvaru ar rezultātu 88:72.

Gulbenes komandā pieci spēlētāji guva vismaz 10 punktus, bet rezultatīvākais bija Jānis Dilevka ar 16 punktiem, Saldus komandā ar 18 punktiem rezultatīvākais bija Jānis Bāča.

Gulbenes Bukiem šī bija septītā uzvara pēc kārtas un ar 10 uzvarām un 3 zaudējumiem ieņem ceturto vietu LBL 2 turnīra tabulā.

Nākamā spēle notiks 16. februārī Gulbenē, kad būs jātiekas ar Ventspils Augstskolas vienību.
Gulbenes Buki – BK Saldus 88-72 (25:17; 28:18; 23:14; 12:23)

Gulbenes "Buki": Aizpurs 12 (8ab+3rp+3bm), Bēts 11,Sokolovs 11, Vīņauds 7 (12ab+8rp), Gabrāns 12(3rp), Dilevka 16 (5ab), Šulcs 8 (5ab), Šteinbergs 8, Krukovskis 3, Pušpurs

BK Saldus: Bāča 18, Kramiņš 9,Baumanis 9, Šlanka 7, Jurenovskis 6, Molodovs 5, Friķis 5, Ķeķis5, Polis 4, Rieksts 2, Liepa 2, Miķelsons