Basketbols: "Gulbenes Buki" izbraukumā zaudē rīdziniekiem 4

Vakar vakarā "Gulbenes Buki" tikai ar jaunāko sastāva maiņu aizvadīja izbraukuma spēli pret BS "Rīga", piedzīvojot zaudējumu ar rezultātu 59:82. Rezultatīvākais Buku rindās bija Nauris Rikveilis ar 23 punktiem, savukārt BS "Rīga" rindās visvairāk punktus guva Gusts Liepkalns - 24.

Spēli abas komandas iesāka līdzīgi - Kaspars Kalniņš un Nauris Rikveilis spēles 3. minūtē ar tālmetieniem izvirzīja Bukus vadībā - 5:6. Mājiniekiem vadību spēlē atguva bijušais gulbenietis Artūrs Lūsis (7:6).

Līdz pat ceturtdaļas vidum saglabājās Rīgas komandas 2 punktu pārsvars, taču, līdz ceturtdaļas beigām, veicot izrāvienu 9:2, BS "Rīga" palielināja pārsvaru līdz +9 (24:15) - ar šādu rezultātu tika noslēgtas spēles pirmās desmit minūtes.

Otro ceturtdaļo līdzīgi kā pirmo lielākoties komandas aizvadīja līdzīgā cīņā - 6. minūtē rezultāts uz tablo rādīja 33:24 (Bukiem -8), taču jau atkal pirmā puslaika izskaņā mājinieki palielināja pārsvaru vēl par 7 punktiem, otro ceturtdaļu noslēdzot ar rezultātu 42:27.

Trešās ceturtdaļas pirmajās minūtēs Buki atguva 6 punktus (44:35). Taču gulbeniešu kļūdas uzbrukumā liedza turpināt iesākto - BS "Rīga" prata izmantot situāciju un līdz ceturtdaļas 7. minūtei palielināja pārsvaru jau līdz 23 punktiem (62:39). Trešā spēles ceturdaļa tika noslēgta ar rezultātu 69:47.

Arī pēdējās ceturtdaļas sākums labāks padevās Bukiem, līdz ceturtdaļas vidum rezultāta starpību samazinot līdz -17 (71:54). Ceturtdaļas izskaņā Rīgas komanda gan atguva 23 punktu pārsvaru, uzvarot šajā spēlē ar rezultātu 82:59.

BS Rīga - "Gulbenes Buki" - 82:59 (24:15; 18:12; 27:20; 13:12).

"Gulbenes Buki": Rikveilis 23p., Lišiks 10p.+11AB, Kalniņš 8p., Ivanovs 6p., Mičulis 5p., Šmagris 3p., Kokorevičs 2p., Graumanis 2p., Lūsis.

BS "Rīga": Liepkalns 24p., Ļebedevs 12p., Lūsis 9p., Ginters 8p..