Basketbols: "Gulbenes Buki" izcīna divas pārliecinošas uzvaras 2

Ramirent LBL 2 čempionātā Gulbenes Buki 8. novembrī viesojās Valkā, kur tikās ar VEF BA Valka komandu, un izcīnīja uzvaru ar rezultātu 120:75.

Jau pašā spēles sākumā gulbenieši demonstrēja lielisku sniegumu. Spēles ceturtajā minūtē Buki bija vadībā - 15:2, bet ceturtdaļa noslēdzās ar rezultātu 31:14 - gulbeniešu labā.

Otrās ceturtdaļas vidū pēc Sanda Bēta precīza trīspunktu metiena gulbeniešu pārsvars pārsniedza divdesmit punktus - 45:23. Ejot lielajā pārtraukumā gulbenieši bija guvuši divreiz vairāk punktus nekā pretinieki - 60:30.

Otrajā puslaikā gulbenieši turpināja demonstrēt labu sniegumu un izcīnīja pārliecinošu uzvaru ar rezultātu 120:75.

Gulbenieši šajā spēlē bija pārāki visos statistikas rādītājos, īpaši jāizceļ soda metieni - tika izmesti 47, bet trāpīti 42. Liels pārsvars arī atlēkušajās bumbās - 54 pret 30 un rezultatīvajās piespēlēs - 28 pret 9.

Gulbenes Buki - VEF BA Valka 120:75 (31:14; 29:16; 29:15; 31:30)

Gulbenes Buki: Rozenbergs 23, Dilevka 3, Aizpurs 15 (5ab), Bēts 14, Mednis 21 (12ab+5rp), Antrops 9, Ivanovs 3, Rikveilis 14,Gabrāns 10 (6ab) , Vimba 6, Berkolds 2, Ļisicins

VEF BA Valka: Vēgners 23, Āboltiņš, Simsons 11, Tuleiko 9, Ozoliņš 4, Dubovskis 3, Māls 2, Hermann 2, Cifersons 1, Rogovoi

* * *

10. novembrī Gulbenes Buki tikās ar Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola 2 komandu un izcīnīja uzvaru ar rezultātu 107:56.

Gulbenieši bija izteikti favorīti šajā spēlē un to nodemonstrēja arī laukumā. Pirmajā ceturtdaļā tika iekrāts 20 punktu pārsvars - 36:16.

Otrās ceturtdaļas vidū gulbeniešu pārsvars sasniedza jau 30 punktus - 58:28, bet, ejot lielajā pārtraukumā, rezultāts vēstīja - 69:37.

Spēles gaita nemainījās arī otrajā puslaikā, un gulbenieši turpināja audzēt pārsvaru un izcīnīja uzvaru ar graujošu rezultātu 107:56.

Šajā spēlē Gulbenes Bukiem bija lieliska precizitāte divpunktu metienos, kas tika realizēti ar 69%. Liels pārsvars arī pārķertajās bumbās - 20 pret 7, kā arī rezultatīvajās piespēlēs - 32 pret 6.
Lielisku maču aizvadīja Roberts Mednis, kurš guva 33 punktus un izcīnīja 15 atlēkušās bumbas. Valmieriešiem rezultatīvākais bija Māris Riekstiņš ar 14 punktiem.

Gulbenes Buki – Valmiera Glass/Vidzemes augstskola 2 107:56 (36:16; 33:21; 19:15;19:4)

Gulbenes Buki: Dilevka 13, Aizpurs 15 (5rp), Bēts 16, Mednis 33 (15ab), Antrops 8, Ivanovs 4, Rikveilis 8,Gabrāns 2 , Vimba 2, Strēlnieks 6, Ļisicins

Valmiera: Riekstiņš 14, Elksnītis 11, Stašāns 10, M. Golubevs 7, K.Golubevs 5, Iļjins 5, Engers 4, Zadvornijs, Mālmanis, Garaissils

Nākamā spēle Gulbenes Bukiem 22. novembrī, kad Rīgā jātiekas ar RTU komandu.