Basketbols: Gulbenes Buki izcīna piekto uzvaru pēc kārtas 3

Ramirent LBL 2 čempionātā Gulbenes Buki 22. novembrī viesojās Rīgā, kur tikās ar Rīgas Tehniskās universitātes basketbolistiem un izcīnīja uzvaru ar rezultātu 85:65.

Spēle iesākās ar 9:0 izrāvienu Gulbenes Buku labā, kad pirmajās divās nospēlētajās minūtēs gulbenieši trāpīja trīs tālmetienus. Vēl pēc divām nospēlētajām minūtēm mājnieki pārvarēja pirmo šoku, un spēle izlīdzinājās, rezultāta tablo rādot 10:10. Ceturtdaļas beigās pēc precīza Kārļa Bērziņa trīs punktu metiena RTU basketbolisti izvirzījās vadībā - 21:18, bet ceturtdaļu noslēdza ar +1 (23:22).
Otrās ceturtdaļas sākumā turpinājās līdzīga spēle, bieži mainoties vadības maiņām. Ceturtdaļas vidū pēc precīza Artūra Strēlnieka metiena Buki panāca +3 (30:27), un pretinieku komandas treneris steidzās ņemt minūtes pārtraukumu. Lielajā puslaikā ejot, rezultāta tablo vēstīja kaujiniecisko 41:41, un neviena komanda negrasījās padoties.
Otrajā puslaikā turpinājās līdzīga spēle, un trešās ceturtdaļas vidū rezultāts joprojām bija neizšķirts - 52:52.

Ceturtdaļas izskaņā sāka izpausties gulbeniešu pārsvars. Labi tika spēlēts aizsardzībā un pretiniekiem netika dotas atkārtotas iespējas uzbrukt grozam, līdz ar to gulbenieši iekrāja septiņu punktu pārsvaru pirms noslēdzošajām desmit minūtēm - 61:54.

Ceturtajā ceturtdaļā gulbenieši turpināja demonstrēt labu sniegumu gan uzbrukumā, gan aizsardzībā un palielināja pārsvaru un izcīnīja piekto uzvaru pēc kārtas ar rezultātu - 85:65.

Gulbenieši šajā spēlē bija pārāki vairākos statistikas rādītājos, divpunktu metieni tika realizēti ar 61% pret 38%, kā arī jāizceļ soda metieni, tika iemesti 18 , kamēr pretinieki trāpīja vien 6. Liels pārsvars arī atlēkušajās bumbās - 50 pret 30 un rezultatīvajās piespēlēs - 24 pret 15.

Gulbenes Buki - RTU (22–23;99-18;20–13;24-11)

Gulbenes Buki: Strēlnieks 17 (11ab), Rozenbergs 13 (pab), Dilevka, Aizpurs 17 (11ab+6rp), Bēts 13, Antrops 9, Ivanovs 4, Gabrāns 12

RTU: Grabovskis 10 (6ab), Aņisimovs 2, Bērziņš 9, Kohs, Keziks 4, Kartenko 2, Mugurēvičš 11, Gorščaruks 4, Melderis 15, Mugurevičš 2, Tutāns , Duburs 6

Nākamā spēle Gulbenes Bukiem 13. decembrī, kad Ogrē jātiekas ar BS Ogre komandu.